Jump to content

Miniatury kategorii PS 1.6.0.9 a PS 1.6.1.24


Viktorson

Recommended Posts

Cześć,

Mam problem z miniaturami kategorii.

Otóż w sklepie (PS1.6.0.9) mogę ustawić tylko obraz kategorii i miniaturę w menu (scr1.jpg)
Jak ustawię obraz kategorii to mam ładne tło pod opisem kategorii nad listą produktów (format prostokąt, domyślne rozmiary 870x217px), ale nijak nie wyhodzi z tego sensowna miniatura kategorii (format kwadrat, domyślnie 125x125px).

Dlatego do tej pory korzystałem tylko z obrazu kategorii, ale ładowałem tam kwadratową grafikę bo zależało mi na miniaturach kategorii. Z miniatur menu w ogóle nie korzystam.

Jednak obecnie chciałem trochę odświeżyć wygląd sklepu i chciałem, aby miniatury kategorii oraz ich obraz były spójne ze sobą tematycznie i kolorystycznie, ale nie identyczne (pomijam problem skalowania między jednym i drugim formatem).
Czy da się coś z tym zrobić? Zauważyłem, że PS1.6.1.24 ma dodatkową opcję dodania miniatury kategorii (scr2.jpg), która to rozwiązałaby mój problem. Niestety pełna przesiadka na nową wersję sklepu nie wchodzi w grę. Czy można w jakiś sposób przenieść tę funkcjonalność do starszej wersji?

Pozdrawiam

scr1.jpg

scr2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...