Jump to content
  • 0

PS 1.6 - Paczka istniejących produktów a stany magazynowe


design4VIP

Question

jak w temacie, jak sie ma paczka produktow do zaawansowanego magazynu? wydaje mi sie, ze ten temat juz byl walkowany, ale przez lupke forum niestety pod pojeciem "paczka produktow" nic nie znalazlem w temacie.

mam utworzony zaawansowany magazyn, w nim wpisane ilosci dla kazdej z kombinacji itp...

z produktow tworze paczke po pare produktow z danej kombinacji wraz z zaznaczeniem "Chcę używać zaawansowanego zarządzania stanem magazynowym dla tego produktu" w ilosciach. i tutaj wszystko ok, dziala to jak nalezy. problem pojawia sie przy sprzedazy paczki i zagladnieciu w magazyn. jedyne co schodzi ze stanu to produkt "paczka" a poszczegolne produkty (kombinacje) zostaja w magazynie nieruszone.... czy cos pominalem w ustawieniach zeby z magazynu schodzily relane ilosci produktow?

ewentualnie jezeli to jest blad ogolny presta to czy w 1.7 ten bug zostal naprawiony?

 

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

nie chce zakladac kolejnego watku bo ndalej w temacie magazynu,

mam ustawione zmniejszanie produktow czy obudwu... ok, to dziala. ale..

w samej paczce przy ilosci mam zaznaczone wg zalacznika zeby pobieral ilsoci z ilsoci produktow. czyli rozumiem, ze jak skonczy sie jakis produkt z paczki to baczka stanie sie niedostepna?  bo tak mowi logika... jednak niestety, mimo zaznaczenia czy "zmneijszenie obydwy" czy "ilsoci produktow" jezeli stan magazynowy paczki ma 0 to nie da sie jej zamowic, mimo, ze produktow na paczki jeszcze pozostalo.

druga dziwna rzecz, to np. przy zaznaczeniu 'chce dodac ilsoci recznie' wpisuje ilsoci to zawsze po zapisaniu wyrzuca ilsoc -1 zmianic stan mozna tylko przez magazyn. tez czy to jest normalne? chociaz to pytanie to juz tylko bardziej informacyjnie, z ciekawosci, najwazniejsze jest to powyzsze: jak maja sie ilsoci magazynowe paczki do mozliwosci zamowienia.

z gory dzieki za wszelkie sugestie

 

obraz.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...