Jump to content
  • 0

Aktualizacja z 1.4 do 1.7


bozav

Question

Borykam się ostatnio z problem aktualizacji starego sklepu do najnowszej wersji.
Używam 1-click Upgrade. Bezpośrednio z 1.4.x do 1.7.x nie da się, więc poszedłem drogą małych kroczków.

Za pierwszym podejściem udało mi się dotrzeć do wersji 1.6.0.5 konkretnie, jednak przy próbie zalogowania się nie dzieje się kompletnie nic.
Kompletny brak reakcji po wpisaniu passów i kliknięciu zaloguj się. Podgląd z konsoli daje:


Ta strona używa niestandardowej właściwości „zoom”. Rozważ użycie calc() w odpowiednich wartościach właściwości lub użycie „transform” wraz z „transform-origin: 0 0”. (tu akurat z firefox) tak brzmi to z chrome : Autofocus processing was blocked because a document already has a focused element. i tu wskazuje na: index.php?controller=AdminLogin&token=TUJESTZHASZOWANYTOKEN&redirect=AdminDashboard:1

Zdecydowałem się powtórzyć proces i zainstalować później inną wersję presty 1.6, ale tym razem nie wiedzieć czemu problem pojawił się po dotarciu do presty 1.5.3.1
Po wpisaniu passów również nie logował się do sklepu, ale tym razem pojawiała się ikonka ładowania.

PYTANIA:

1. Czy ktoś ma doświadczenia z płatnymi modułami do upgrade`owania, czy warto?
2. Jakiś pomysł co zrobiłem źle, co mogę zrobić inaczej?
3. Może lepiej jest postawić gdzieś nową prestę i ze starego sklepu eksportować tylko bazę klientów i produktów oraz zdjęcia, za pomocą jakieś wtyczki, jeśli tak to jakiej?

Nie zależy mi na dokładnym przeniesieniu sklepu, gdyż w nowym oprócz szablonu będą się zmieniały banery, układ, jakieś opisy sklepu, regulaminy, informacje to wszystko można pouzupełniać od nowa - jedynie baza klientów, ich konta no i produkty (chociaż to w ostateczności już mnie, bo też można dodać od nowa).

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
7 minutes ago, krzysiuus said:

Lepiej postawić nowy sklep, a ze starego importować potrzebne dane. 

Po piątej próbie podnoszenia wersji i kolejnym tygodniu tworzenia backupów na innych hostingach, subdomenach, ciągłym przywracaniu wersji itd. itd., myślę że to jest niezły pomysł, ale tu z kolei nie wiem jaka wtyczka do tego, płatana/niepłatna?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...