Jump to content
  • 0

Dodawanie do koszyka - nie działa


Alem93

Question

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Tak zrobiłam, wyłaczyłam moduły i tak doszłam do tego co było problemem. Dziękuję 
A wiesz może jak utworzyć dwie kolumny zdjęć na stronie głównej sklepu na urządzeniach mobilnych? Ponieważ z tym też mam problem, na mobilu wyświetlają się pojedyncze zdjęcia produktów - jedno pod drugim a chciałabym aby wyświetlały się po dwa produkty. 
Dodatkowo po wejściu w konkretny produkt chciałabym aby na dole były produkty "zobacz także" i tam w sliderze bym to chciała umieścić, potrzebny mi jest do tego moduł czy można to zrobić w kodzie css? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Hej,

przyczyn może być wiele, proszę sprawdź czy w trybie developerskim masz jakieś błędy (lub w logach), może coś zmieniałeś ostatnio w sklepie (nowa templatka, moduł, nietypowa konfiguracja )? Czasem warto wycofać ostatnią zmianę aby sprawdzić czy nie wprowadziła błędu. Sprawdź też czy Twoje środowisko jest w 100% zgodne z wymogami Presty.

Były na forum zgłoszenia dotyczące podobnego problemu we wczesnych wersjach 1.7. Możesz gdzieś na systemie testowym sprawdzić czy aktualizacja nie rozwiąże tego problemu.

Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Niestety nie znam tego modułu. Ja w takich sytuacjach robię sobie instalację testową (z kopii), wyłączam dodane moduły i włączam kolejno moduły, aby wykryć który powoduje problem.

Być może musisz temat skonsultować z twórcą supercheckout - musi się z czymś kłócić na sklepie.

Powodzenia

T

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...