Jump to content

Obsługa klienta - nie docierają maile


lukiblack

Recommended Posts

Witajcie,

Mam problem z wysyłaniem maili od klientów na stronie "kontakt z nami". W zależności od nastroju albo wskakuje błąd na czerwonym tle informujący o błędzie wysłania wiadomości (tak było na początku kiedy zacząłem grzebać) albo nie wyświetla żadnego komunikatu.

 

W toku poszukiwań udało mi się znaleźć taką instrukcję https://pskrk.com/prestashop-1-6-problem-z-wysylaniem-formularza-kontaktowego/

No i zgodnie z tym modyfikowałem plik contact-form.tpl - w błędny na początku sposób tj:

	    <input class="hidden" name="url" type="text" value="" />
        <input name="contactKey" type="hidden" value="{$contactKey}" />
        <input type="submit" name="submitMessage" id="submitMessage" value="{l s='Send'}" class="btn btn-default btn-mega" />
        <div class="submit">
        <button type="submit" name="submitMessage" id="submitMessage" class="btn btn-default btn-md">
         

otrzymałem wtedy dwa guziki "wyślij" i jeden z nich wysłał poprawnie wiadomość ! Było to raz jeden jedyny i nigdy później nie udało mi się wysłać poprawnie wiadomości z formularza kontaktu. Próbowałem wszystkich możliwości. Oryginalnie miałem tylko ostatnią linijkę tego co powyżej. 

Dodam że z pozycji Zaawansowane/adres email poprawnie wysyła wiadomość na maila. 

Będę wdzięczny za radę jak naprawić ten problem.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...