Jump to content

Kateri modul za plačila?


Kitajc

Recommended Posts

Pozdravljeni,

zanima me, kateri modul za plačila priporočate/uporabljate? Ali obstaja modul, ki podpira več plačilnih sredstev hkrati?
Nujno je da ima podporo za PayPal in kreditne kartice (Visa/Mastercard/Diners) ostalo je opcijsko
fino bi bilo tudi če bi obstajala podpora za  Maestro debetne kartice (navadna plačilna kartica)
Kaj pa darilne gartice (gift card), imate kaj izkušenj s tem? Se pravi, da prodaš darilno kartico z enim od zgornjih plačilnih sredstev, potem pa to darilno kartico (neko skrito kodo, ki jo uporabnik dobi na mail) uporabite za plačilo ob naslednjem naročilu. Ali morda obstaja modul, kjer lahko vrednost darilne kartice določiš sam?

Lp, Kitajc.si

Link to comment
Share on other sites

Za paypal in braintree (paypal s kartico) imaš uraden modul.

Za kreditne kartice uporabljamo tujega ponudnika. Niso pa podprte vse sploh pa ne debetne.

Za darilne bone najdeš kup brezplačnih in plačljivih vtičnikov. Kupec plača modul zgenerira kodo/darilni bon, in kupec vpiše unikatno kodo pred nakupom v košarico.

 - brezplačen modul ki pa potrebuje nekaj nastavljanja.

Alternativa:

https://mypresta.eu/modules/advertising-and-marketing/gift-cards-sell-voucher-codes.html

Alternativa2:

https://www.knowband.com/prestashop-gift-the-product?utm_source=Knowband&utm_campaign=404226ac82-PS_Module_for_Upsell_EN_20_01_2020_Free_Buyer&utm_medium=email&utm_term=0_b815d93a69-404226ac82-588670261&mc_cid=404226ac82&mc_eid=0644bf3040

Edited by espacious (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Super, hvala za odgovor. Sem pa poiskusil z uradnim PayPal modulom v stari trgovini 1.5.6 in ni šlo. Ne vem kako je v 1.7.6. še nisem probal. Podopore za modul pa ni. Problem je bil z zaokroževanjem.

Espicious, ali uporabljaš uradni PayPal modul in ti deluje?

Link to comment
Share on other sites

Kaj pa za "Cash on delivery" oz. plačilo po povzetju? Kako zaračunat dodatni strošek na pošiljanje s plačilom po povzetju? Ali uporabljate kakega izmed plačljivih modulov, ali se da zastonjskega prilagoditi?

Lp, Kitajc.si

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Jst uporabljam ta modul: 

in sem zelo zadovoljen. Imam več dostavnih služb in imam za vsako dostavno službo posebej nastavljen stroške provizije odkupnine.  Ko stranka klikne na plačilo ob dostavi se pojavi tekst, ki sporoča, da je plačilo ob dostavi povezano s plačilom provizije in pokaže ta strošek, avtomatično pa ga doda tudi v košarico, tako da je vse transparentno. 

Imel sem nekaj težav z nastavitvami, predvsem, ker modul omogoča ogromno nastavitev (npr. glede na kategorije, kupce, regije ipd) - ampak sem se obrnil na razvijalca in mi je pomagal rešiti težave. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...