Jump to content

Cena dopravy podla vahy produktu


mremen

Recommended Posts

Ahojte mam PS 1.3.2 a potrebujem nastavit cenu dopravy podla vahy . mam dve moznosti dorucenia: Slovenska posta a kurier potrebujem aby vsetky produkty do 5kg mali moznost dopravy slovenska posta a pri produktoch nad 5.01 kg bol na vyber len Kurier.

spravil som vahove kategorie
posta 0 - 5 cena 3€
kurier 5.01 - 150kg cena 6€

ked robim objedanvku tam stale tam mam obe moznosti.

Vie mi niekto poradit.

dik.

Link to comment
Share on other sites

V prvom rade, ziadne "5.01", ale len "5". Precital si si co je napisane pod polom, do ktoreho to zadavas? Precitaj si to.
V druhom rade, ako mas nastavene spravanie sa dopravcov, ked vaha presahuje limit? Mas tam u posty "zakazat dopravcu"? Podla toho co pises, asi nie.

Skus si to nastavit a daj vediet, ci to uz ide.

Link to comment
Share on other sites

ano bolo to tym nastavenim ako sa ma dopravca spravat pri prekroceni limitu. nemal som nastavene zakazat.

este mam taku podotazku mimo temu. neda sa pri produktoch dako nastavit zobrazenie mernej jednotky? niektore produkty mam v ks, ine v m, kg, m2...

Link to comment
Share on other sites

Pokial viem, tak musis pracovat v shope iba s jednou mernou jednotkou. Upravami v preklade sa da dosiahnut aby merna jednotka mnozstva neboli kusy ale napr. litre, ale potom to bude platit globalne pre vsetky produkty. Kombinacia viacerych nie je mozna.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...