Jump to content

Kurulum Sonrasında HTTP ERROR 500 Hatası

Screwy

Recommended Posts

Merhabalar arkadaşlar,

Siteme manuel olarak prestashop 1.7 sürüm kurdum. Kurulumu tamamladıktan sonra siteme, admin paneline vs. giremiyorum.

Bu sayfa çalışmıyor

vsvsvsvs.com şu anda bu isteği işleme alamıyor.

HTTP ERROR 500

şeklinde hata alıyorum. Fakat siteni cpaneli üzerinden kurulum yaptığımda bir sorun yaşamıyorum. Sorun ne olabilir nasıl çözebilirim?

• 3 weeks later...

Merhabalar,

Oncelikle buradaki cogu arkadasa gore amator oldugumu soyleyeyim. Ama sorunum profesyonel gibi gorunuyor :) Soyle...

Siteyi 1 ay once kurdum, birkac gun once SSL sertifikasi aldim ve default olarak .com/es/ olan uzantisini yalnizca .com'a cevirdim. Yani es disindaki diger dil seceneklerini kaldirdim boylece .com'un sonundaki es kayboldu. Bundan sonra HTTP 500 hatasi vermeye basladi. (Yaptigim hangi islemden kaynaklandigini bilmedigim icin ikisini de yazdim.) Hicbir browserimin normal tab'inden giremiyorum. Incognito girebiliyorum ama o da bir form gonderene kadar basarili suruyor. Yani log-in, register, checkout gibi islemler yaparsam yeniden ayni hatayi veriyor.

es uzantisini geri getirdim, fayda etmedi. SSL'i deaktive ettim, siteye sorunsuz girebilmeye basladim ama bu kez de sepete urun atmamaya, urunlerin(ayakkabilarin) var olan numaralarini gormemeye basladi. 

Temayi yazan arkadalar saolsunlar pek ilgilenmiyorlar. Ne yapacagimi sasirdim, yardimci olursaniz cok sevinirim.