Jump to content
  • 0

Free color name module for PrestaShop 1.7


Namee

Question

Witam

Zainstalowałem powyższy moduł służący do wyświetlania nazwy koloru produktu.Działa połowicznie tzn.po kliknięciu na wybrany kolor, pojawia się nad nim jego nazwa. Natomiast brakuje mi wyświetlania tzw. title po najechaniu kursorem. Na zrzucie zaznaczyłem o co mi chodzi (nie jest to strona mojego sklepu).

W adminie modułu mam dwa okna

1.- HTML template: w którym jest kod   <span class="st_color_name">***</span>  dzięki któremu wyświetla się nazwa nad kolorem

2 okno to Custom CSS Code: ,jest puste.

Mam prośbę o podpowiedzenie co i gdzie powinienem wpisać aby pojawiał się napis po najechaniu kursorem,jak na zrzucie.

Lub ,co chyba byłoby lepsze ,żeby nazwa koloru nad  kwadracikiem koloru zmieniała się nie po klilnięciu a po najechaniu kursorem

 

zrzut.png

Edited by Namee (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

To nie jest wina tego modułu (Free color name module for PrestaShop 1.7)  to jest wina Prestashop.

Na stronie głównej i na stronach kategorii jest wyświetlany title koloru   (pierwszy zrzut)  natomiast na stronie produktu już nie jest wyświetlany  ( zrzut drugi). Jest to czysta instalacja Presty 1.7 .

Proszę o jakąś wskazówkę.

 

kolor.png

kolor2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dziękuję za podpowiedź.Już jest blisko.

Linijka mojego kodu  z Twoją podpowiedzią wygląda tak.

 <input class="input-color" type="radio" data-product-attribute="{$id_attribute_group}" name="group[{$id_attribute_group}]" value="{$id_attribute}"{if $group_attribute.selected} checked="checked"{/if}>
          title="{$group_attribute.name}"      <span

 

Efekt na zrzucie. napis title -czarny wyświetlany jest cały czas. Po najechaniu myszką nic się nie dzieje.

Poproszę o dodatkową wskazówkę.

 

kolor.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Stokrotne dzięki.

Ale jest jedno ale. Na templatce classic działa idealnie.Natomiast na mojej nie do końca.

Dla mnie to bardzo dziwne.Otóż  na kwadraciku z kolorem jest tylko niewielki fragment  powierzchni  ( górna lewa ćwiartka)

na której myszka uaktywnia titlle.

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Namee
. (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...