Jump to content

Odesílání formuláře do emailové schránky na Seznamu


phpraha

Recommended Posts

Zdravím, na webu jsem si v generátoru vytvořil formulář, který přidávám pod popis zboží, protože dotyčný mne tak může přímo kontaktovat s určitým dotazem přímo. Bohužel ale formulář se neodešle. Někde mám asi chybu - nejsem tak dalece zběhlý a prosil bych o radu. Přikládám dotyčné scripty:
Složka s formulářem obsahuje dvě složky- css a js a dva soubory - formular.html a send.php
Můžete se mrknout přímo na rozpracovaný web - v podrobnostech u zboží najdete v textu na konci odkaz přímo na formulář, ten jak píšu lze otevřít, vyplnit, ale neodešle se...
Díky za každou pomoc a radu.....


:roll: Jo - holt nikdo učený z nebe nespadl....

formular.html

send.php

jquery.req.js

jquery-1.2.6.js

Link to comment
Share on other sites

Dobry den,
ne ze nekde mas asi chybu, ale nekde Ti chyba cely kus kodu :)
Formulare v Prestashope sa pre odoslanim do emailu este spracuvavaju. Zistuje sa validita udajov a ak je OK, formular sa cez funkciu Mail::Send posiela.
Ak by si mal zaujem o doprogramovanie, kontaktuj ma..


my víme doprogramovaní ... za peníze, takový lidi mam fakt rad , kdyby to takle delal kazdej ....
Link to comment
Share on other sites

:exclaim: Věděl by jste někdo co s tím? Vytvořil jsem složku ve které je formular.html a send.php, složka js (a dva soubory scriptu java) a složka css se dvěma soubory. V Prestě v popisu zboží mám odkaz na formular.html - ten se otevre v novem okne, da se vyplnit a kdyz zadam odeslat, tvari se jako by to bylo odeslané ale na email nic nepřijde.
Moc děkuji všem za pomoc, radu - návod.
Můžete se mrknout,protože web ještě není spuštěn naplno - přivítám i jakékoliv poznámky - kritiku, návod na vylepšení.
Odkaz: [codehttp://simplyreal.tode.cz][/code]
:gulp:

Link to comment
Share on other sites


Můžete se mrknout,protože web ještě není spuštěn naplno - přivítám i jakékoliv poznámky - kritiku, návod na vylepšení.
Proboha proc realitni server stavite na EShopu?????? Co pak neexistuje spousty sofistikovanejsich reseni urcenych primo pro Reality?? A to vcetne poptavkoveho formulare a podrobneho vyhledavani a katalogizace ....
Link to comment
Share on other sites

Protože mi Presta prostě vyhovuje v pozici administrace a je free neboli Open Source - nejsem majitel realitní kanceláře, jen se pokouším pomoci známe, protože bohužel dnes neznamená že pokud se pokoušíte mít třeba takovou firmu že máte v bance miliony a můžete so dovolit vše. Stavíme spolu firmu na nohy a využíváme k tomu všech dostupných a samozřejmě co nejlevnějších možností - i když vím, že vše levné ve skutečnosti levné není...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...