Jump to content

Status w realizacji oraz status informujący o niedostępności


PrestaDuszek

Recommended Posts

Witam,

Mam problem i duże zamieszanie z statusami które w moim przypadku są nielogiczne. Przy składaniu zamówienia np. w sytuacji płatności za pobranie czy opłaceniu produktu zostaje ustawiony w pierwszej kolejności status "W realizacji" i jest ok (mówimy tylko o tych statusach bez płatnościach itp.), jednak gdy towar jest niedostępny (wtedy są to towary wykonywane na zamówienie) to otrzymuje również  w pierwszej kolejności status "W realizacji" oraz zaraz później status "zamówienie oczekujące opłacone" lub status "zamówienie oczekujące nie opłacone" i jest to dla samego klienta mało zrozumiałe jak i dla mnie. W pierwszej kolejności że produkt jest w realizacji a potem że nie jest...

I pytanie czy jest możliwość zamiany kolejności tych statusów, aby w pierwszej kolejności pojawiały się statusy o nie dostępności? bo tak naprawdę produkt niedostępny 0 na magazynie jest realizowany na zamówienie i też przechodzi do realizacji...

Jak nie w systemie to gdzie mogę to zmodyfikować w kodzie presty, bo tak czy tak nie chcę rezygnować z komunikatu mailowego że produkt jest na zamówienie dzięki tym statusom.

Jak ktoś coś to dajcie znać...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...