Jump to content

Nagyker lehetőségek


timeatop

Recommended Posts

Végignyaltam az angol fórumot, de nem találtam, amit keresek: olyan megoldás érdekelne, amely:
-lehetővé teszi legalább 3 különböző csoportnak különböző áron való vásárlást - pl.: 1. szerelők, 2. viszonteladók, 3. kiemelt partnerek. Nem %-ban megadva, hanem minden esetben külön árak.
-csoport besorolástól függően bejelentkezéskor mindenki csak a saját árait láthassa
Sok gondom megoldódna egy ilyen lehetőséggel és azt hiszem nemcsak nekem.

Link to comment
Share on other sites

Termékeink árrése nagyon különböző és a csoportos egyforma árrés nem felel meg nekünk. Nem életszerű. Van olyan termékünk, amelyen az árrés 5% és van olyan, amelyiken 110. Kiskerben működik, de a nagyker másként működik, legalábbis a mi esetünkben. Egyetlen jó megoldás az lenne, amit a topic bevezetőjében leírtam. Három kategóriában minden terméknek külön egyedi árat adni.

Link to comment
Share on other sites

Akkor majd kivárom, amíg kijön egy végleges 1.4-es verzió és áttérek rá. Ehhez bizony a segítségeteket fogom kérni, mert egyedül nem merem megcsinálni. A magyar fordítással mi a helyzet, mennyire kompatibilis az 1.3-assal? Ha szükséges, szívesen besegítek fordítani.

Link to comment
Share on other sites

Még nem, de olvastam, hogy talán tudja azt, ami nekem kell. Majd ha meglesz a végleges verzió, frissíteni kellene. Itt jön a kérdés, hogy milyen nehézségei lehetnek egy ilyen átállásnak, ugyanis nagyon sok változtatást eszközöltem a most használatos 1.3.2.3 - 0.187s verziómban az eredetihez képest, és nagyon nem kellene szétbombázni egy működő rendszert, amely már kezdi hozni a megrendeléseket.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Lassan sürgetővé vált egy használható nagyker modul. Eleget kerestem, nem találtam mostanig. A lényeg, hogy a termékeknek egyenként (nem kategóriánként és nem százalékban) egyedi árakat adjak, amelyeket csak az általam megadott jelszóval rendelkező felhasználók láthassanak. Ez a minimum, ami egy ilyen modultól elvárható ahhoz, hogy életszerűen használható legyen. Az átlag felhasználó továbbra is a megszokott módon használhassa a webáruházat, a nagykeres vásárló viszont a saját árain rendelhessen.

Ötletek?

(Prestashop verzió: 1.3.2.3)

Link to comment
Share on other sites

ha csak egyféle nagyker ár kéne, akkor mondanám, hogy csinálj egy klón nagyker shop-ot, de 3 féle árnál necces. sztem az 1.5 verzióban sem lesz ilyen. nem rémlik, hogy láttam volna benne.

hogyan frissíted a nagyker árakat? shop-on keresztül vagy ügyviteli rendszerből?

Link to comment
Share on other sites

Az 1.5-ben van lehetőség arra, hogy a termékeknél egyedi árakat adj meg. De ez talán 1.4-nél is elérhető (régen használtam 1.4-et). Ha létrehozol minden nagyker vásárlódnak egy külön csoportot, akkor ahhoz beállíthatod a termékadatoknál az egyedi termékárat. Amennyiben regisztrációjuk után beállítod őket a saját csoportjukhoz, a csoporthoz beállított árakat fogják látni az oldalra bejelentkezve.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sajnos én leragadtam az 1.3.2.3 verziónál, mivel - a megfelelő szaktudás hiányában - félek, hogy visszafordíthatatlanul tönkretennék egy kitűnően működő webáruházat, amely sok (kiskeres) eladást generál. Erre a verzióra keresnék használható megoldást. Már hetek óta keresek valami használható modult, de még fizetőst se találtam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...