Jump to content

Προβλημα με τη μνήμη κατα την προσπάθεια παραγωγής XML


Recommended Posts

Καλημέρα,

έχω ένα πρόσθετο που είναι φτιαγμένο για να παράγει xml για skroutz, άλλα όταν ενεργοποιώ το error_log μου δίνει το εξής μήνυμα

 

Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 32 bytes) in /home/loly/public_html/classes/db/DbPDO.php on line 91

 

καταλαβαίνω ότι είναι θέμα μνήμης απο τον server, προσπάθησα μέσα απο το cpanel να αυξήσω τη μνήμη απο 32M στο root και απο 256M στο site στα 500Μ και στα 1000Μ και στα δύο αρχεία ini.php (του root και του admin, μεσω του "MultiPHP INI Editor", που μου παρέχει το cpanel και αλλάζει το ini.php) , και μου έμφάνιζε λευκή σελίδα. (Τώρα έχω επαναφέρει το site όπως ήταν οπότε δίνει πάλι το error 500). Υπάρχει μήπως καμιά πρόταση;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση!, Θα το έχω υπόψιν μου. Απλώς έχουν πληρώσει για να το αγοράσουν, και ψάχνω να βρω τη λύση, γιατί φοβάμαι ότι ο developer που το έφτιαξε, μπορεί και να μην απαντήσει, καθώς εδώ και λίγες μέρες δεν απάντησε σε e-mail που του έστειλα. Από την άλλη να τους βάλω να αγοράσουν και δεύτερο με δυσκολεύει. Βλέποντας και κάνοντας...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...