Jump to content

Kargo Ayarları.

Recommended Posts

Arkadaşlar, ekran resimlerini ekliyorum. Kargo ayarlarında sırasıyla seçenekleri doldurarak ilerliyorum. Fakat en son bitir dediğimde nedenini bilmediğim ve çözemediğim bir hata ile karşılaşıyorum.

Aynı ayarlar ile aynı hostta çalışan bir başka deneme demo teması var ve sorun hata vermiyor.

Fakat bu temada aynı ayarları kullanmama rağmen hata mesajı alıyorum.

Yapmak istediğim; 150CHF den sonra kargo ücretsiz. 150CHF ye kadar olan sepet miktarında 21CHF fix kargo ücreti tayin ediyorum. 

post-1198643-0-99622100-1457982276_thumb.jpg

post-1198643-0-63841300-1457982277_thumb.jpg

post-1198643-0-55508100-1457982278_thumb.jpg

Arkadaşlar, ekran resimlerini ekliyorum. Kargo ayarlarında sırasıyla seçenekleri doldurarak ilerliyorum. Fakat en son bitir dediğimde nedenini bilmediğim ve çözemediğim bir hata ile karşılaşıyorum.

Aynı ayarlar ile aynı hostta çalışan bir başka deneme demo teması var ve sorun hata vermiyor.

Fakat bu temada aynı ayarları kullanmama rağmen hata mesajı alıyorum.

Yapmak istediğim; 150CHF den sonra kargo ücretsiz. 150CHF ye kadar olan sepet miktarında 21CHF fix kargo ücreti tayin ediyorum. 

Merhabalar,

Can sıkıcı hatalardan birisidir bu parse hatası. Aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz;

• Hata gösterim modunu açınız,
  • (İlgili sayfa açıkken) F12 tuşuna basarak, developer aracı ile ipucu alabilirsiniz,
  • Orjinal PS dosyalarını, şu anki halinin üzerine yazdırabilirsiniz. (admin ve js klasörleri yeterli olacaktır.)

Gelişmeleri paylaşırsanız, daha detaylı yardımcı olabiliriz.

Başarılar.

post-1198643-0-71155100-1458000538_thumb.jpghata gösterim modunu defines.inc.php den false true yaparak degistirdim. fakat arada ki farki anlamadim mesaj geldiginde degisen birsey olmadi.

Onun disinda F12 ekran görüntüsünü aldim. ekte paylasiyorum

Sıraladığınız çözümler bana o kadar yabancı ki, hali hazırda prestashop ve panel kullanımı bana okyanusta kaybolmuş hissi veriyor.

Öncelikle hata gözterim modunu nereden açabilirim?

Selam,

Aşağıdaki bağlantıda anlatımı mevcut oradan inceleyebilirsiniz. Baktınız olacak gibi değil; admin ve ftp bilgilerini özelden gönderin sabah bir bakalım.

https://www.prestashop.com/forums/topic/316619-hata-g%C3%B6sterimini-a%C3%A7mak-ve-bo%C5%9F-sayfa-sorunlar%C4%B1/

Ayrıca alışana kadar size böyle gelmesi normal, tanıdıktan ve alıştıktan sonra okyanusta yüzme keyfi verecektir. :)

• Like 1