Jump to content

Moduł produkty powiązane


mastek

Recommended Posts

Witam

 

Z tego co zauważyłem to moduł "produkty powiązane" to raczej akcesoria niż produkty powiązane, co w sumie nawet domyślna nazwa wskazuje. Moim zdaniem produkty powiązane powinny działać tak, że gdy przypiszę się je do produkty to powinny one automatycznie przypisać się do tego przypisywanego.

 

Czyli:
1. Jak w produkcie A, dodaję jako produkty powiązane B i C
2. Klient na karcie produktu A widzi powiązane produkty B i C
3. Na karcie produktu B widzi powiązany produkt A
4. Na karcie produktu C widzi powiązany produkt A
5. Więc jeśli powiążę ze sobą produkty B i C to wszystkie powyższe będą ze sobą powiązane.
 
No i moje pytanie brzmi czy spotkaliście się może z takim modułem który rozwiąże mój problem?
Nie musi być on darmowy.
Link to comment
Share on other sites

Nie spotkałem się z modułem jednak wydaje mi się że działa to jak należy czyli mam komputer (dla gracza) i jako powiązane dodaje do niego np. monitor (również z preferencjami do gier), natomiast niekoniecznie do monitora muszę dodawać wszystkie komputery (dla gracza), podzielam uwagę że spełnia to funkcję akcesorii, ale wydaje mi sie że jest to mocne marketingowe narzędzie do sprzedaży produktów mało popularnych czyli mam dobrze sprzedający sie komputer to pozwiązuje z nim kiepsko sprzedającą się klawiaturę czy monitor, akurat klient wrzuci do koszyka przy okazji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja używam modułu od Vekia

http://mypresta.eu/pl/modules/funkcjonalnosci-sklepu/podobne-produkty-pro.html

i rozwiązał on moje wszystkie potrzeby dotyczące produtów powiązanych

największa jego zaletą, której szukałem już dawno jest możliwość dodania powiązanych produktów dla całej kategorii

np kategoria notebooki ma powiązane wybrane (bądź losowe) torby, soft itp

zobacz link i zakładke akcesoria

https://toshiba-sklep.pl/toshiba-portege/37-notebook-toshiba-portege-z30-b-119-pt253e-01100xpl-gwarancja-niezawodnosci.html

 

ps. toshiba-sklep.pl ujżał światło dzienne 15 min temu - proszę o wybaczenie niedociągnięć i ewentualne zgłoszenia uwag :)

Edited by wojtopole (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...