Jump to content

Import/ Export XML- moduł do Prestashop 1.6


Recommended Posts

Witam forumowiczów,

 

Chciałbym was prosić o pomoc w wyborze modułu, który pozwoli mojej witrynie importować oraz eksportować produkty do/ z plików .xml

 

Wiem, że można napisać i zmodyfikować odpowiednio skrypt w .php i napisać taki moduł mówiąc potocznie "z ręki", jednak myśląc przyszłościowo o rozwoju sklepu i firmy wolałbym zakupić odpowiedni moduł (ewentualnie zainstalować darmowy o ile takowe istnieją, ale prawdę mówiąc ie spotkałem się z takimi do tej pory).

 

Możecie mi podesłać ciekawe, a co najważniejsze sprawdzone propozycje, wyróżniające się pod kontem stosunku ceny do jakości?

 

Dodam, że chcę tego używać do wdrażania wdrażania porównywarki Ceneo, plik xml powinien być zgodny z poniższymi parametrami:

 

https://shops.ceneo.pl/documents/Informacje%20na%20temat%20struktury%20pliku%20xml.pdf

Edited by pawlus1993 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Witaj

Jeśli chodzio eksport pliku xml z produktami ja korzystam z płatnej wersji modułu PriceWars gdyż umożliwia integracje z serwisem domodi.pl i sprawuje się świetnie. Poza tym osoba (twórca) z którym rozmawiałem w kwestii tego modułu to genialny i pomocny facet, więc może i dla Ciebie znajdzie rozwiązanie bo potrzebujesz też mieć możliwość importowania produktów z xml-a. Ja do Niego dzwoniłem w sprawie modułu a tak się rozgadaliśmy że i w innych kwestiach wiele porad uzyskałem i byłem w szoku że "polska" mentalność nie udzielania porad została tak pozytywnie skonfrontowana z rzeczywistością :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...