Jump to content

v1.6.0.6 Slayt ve anasayfa ürün Carousel çalışmıyor

Recommended Posts

Merhabalar;

Prestashop ailesine yeni katıldım, incelemek için sunucuma 1.6.0.6 versiyonunu kurdum, gayette başarılı buldum. fakat anasayfada slayt dönmüyor ancak tıklayınca hareket ediyor, aynı şey anasayfa ürün carouselde de var, modullerden carousel slayt aktif olmasına rağmen slaytların hiçbiri hareket etmiyor.

biraz karıştırdım ama slaytları nasıl çalıştıracağımı bulamadım başka bir ayarımı vardır ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz? Teşekkürler

öncelikle hızlı cevabınız için teşekkür ederim ama benim temada "Anasayfanız için resim slaytı v1.3.9 - by PrestaShop" ve "Home Slider - Templatin" yüklü fakat her ikisinide ayrı ayrı denememe rağmen slayt dönmüyor.

"Yapılandırma" --> "Çevirileri Yönet" dediğimde;

Uyarı! Sizin hosting sağlayıcısı bir formda izin alanlarının sayısını sınırlar PHP için Suhosin yama kullanıyor: 1000 Suhosin için. post.max_vars.
1000 Suhosin için. request.max_vars.
Suhosin limitini artırmak için hosting sağlayıcısı ile irtibat kurunuz. 2325 en azından, ya da çeviri dosyalarını düzenlemek zorunda kalacak.

hatası çıkıyor, bununla bir alakası olabilirmi? birde v1.6.0.6 başka bir versiyonmu denesem acaba?

tekrar kuracaksanız, sistemi İngilizce kurun ve İngilizce olarak siteyi görün, daha sonra Türkçeye çevirin...

çevirilerde gördüğünüz hatayı ilk önce hosting firmanızla görüşün, eğer bu konuda bir çözüm yapmıyorlar ise , bir kaç çözüm deneyebiliriz,  tüm işlemlerde sonuç alamadığınız taktirde hosting firmanızı değiştirmek zorundasınız...

• Create New...