Jump to content

Kiemelte ajánlott modulok


looksha

Recommended Posts

A Presta modulok között van néhány Kiemelten ajánlott jelzésű fizetős modul. Engem konkrétan kettő érdekel, az egyik a SEO, a másik a Google shopping. Van ezekkel tapasztalata az itt jelenlévők közül valakinek? Érdemes vajon invesztálni ezekbe?

Link to comment
Share on other sites

A google shopping jó, de Én még várnék vele. Magyarországon még nincs (vagy ha igen nem tudok róla) és így senki sem fogja használni.

 

A SEO modul elég jó. Ár / érték arányban már nem, de embere válogatja.

A modul 180 Euró. Ha jól számolom az kb. 47.000 forint.

 

A piacon ma egy megbízható SEO szakember készít Neked egy 35-45 oldalas teljes elemzést az oldaladról megmondva, mit kell tegyél hogy 2x, 3x több látogatód legyen potom 80.000 forintért...

 

Így ár / érték arányban nem éri meg a modul. Először érdemes SEO szakemberre bízni a dolgot, legyenek meg az alapok.

Aztán ha maradt még sok pénzed akkor beleinvesztálhatsz, bár meggondolandó: nem tudom magyarul mennyire töltené ki jól a meta-tag-eket. És ha teljesen kitölti is... egy oldal SEO-ja nem áll meg a meta-tag-eknél, ennél ezerszer fontosabb dolgok is vannak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A google shopping jó, de Én még várnék vele. Magyarországon még nincs (vagy ha igen nem tudok róla) és így senki sem fogja használni.

 

A SEO modul elég jó. Ár / érték arányban már nem, de embere válogatja.

A modul 180 Euró. Ha jól számolom az kb. 47.000 forint.

 

A piacon ma egy megbízható SEO szakember készít Neked egy 35-45 oldalas teljes elemzést az oldaladról megmondva, mit kell tegyél hogy 2x, 3x több látogatód legyen potom 80.000 forintért...

 

Így ár / érték arányban nem éri meg a modul. Először érdemes SEO szakemberre bízni a dolgot, legyenek meg az alapok.

Aztán ha maradt még sok pénzed akkor beleinvesztálhatsz, bár meggondolandó: nem tudom magyarul mennyire töltené ki jól a meta-tag-eket. És ha teljesen kitölti is... egy oldal SEO-ja nem áll meg a meta-tag-eknél, ennél ezerszer fontosabb dolgok is vannak.

A Google shopping-ra én is inkább csak, mint keresőoptimalizálási szempontból gondoltam. A SEO-val kapcsolatban ugyanez volt a fenntartásom. Bizonyára kitölti valahogy a meta-tag-eket, csak kérdés, hogy miképpen. Leginkább a SeoQuake toolbart használom ellenőrzésre, mivel hajlamos vagyok túl hosszú description-t és túl rövid meta tag-et írni. Egyelőre marad a manuális módszer. Igazából kíváncsi voltam a profik véleményére, mivel én azért ebben a lelkes amatőr kategória vagyok.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...