Jump to content

[Ücretli Modül] Ucuzu.com Entegrasyon XML Modülü

Recommended Posts

Herkese Merhabalar

Prestashop kullanıp ucuzu.com'a ürünlerini göndermek isteyen kullanıcılar için yeni bir modül oluşturduk.

İndirme

10 günlük demo lisanslı modül ektedir. Lisans satın alıp kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ücret

20 TL + KDV şeklindedir. (yazı ile #yirmitürklirası#)

Bu ücret ile bir adet ağaç bağışında bulunulacak ve adınıza bağış kartı gönderilecektir.

Bağıştan artan miktar (olursa) repo veya spekülatörlük yapılıp ile hisse senedi alınacaktır.

Şaka şaka artan kısımla (artarsa) tüm EticSoft ekibi olarak kahve içeceğiz. Kahvemizi yudumlarken sizlere daha pahalı yeni modüller oluşturacağız.

Özellikler

• Extra güvenlik önlemi ile gizli bir url üzerinden yayın yapar
  • Tekrar eden ürünler sorunu giderilmiştir.
  • Utf-8 ile sorunsuz ürün isimleri ve açıklamaları
  • Oldukça hafif ve sunucu dostu tasarım (Daha önceki çalışmalarımızı referans alabilirsiniz)

Satın Alma

Bağış kartı için ad-soyad ve adres bilgilerinizi e-posta gönderiniz. (bilgi[at]eticsoft.com)

Kredi kartınız ile

http://prestashopmod...yon-modulu.html

Banka havalesi ile

http://iyonhost.com/...a-hesaplarimiz/

Notlar:

Ödeme yapmak istemeyenler "kendi" adına bir adet ağaç bağışı yapıp bağış makbuzunun fotokopisi ile 8-9 adet yerli marka tek kişilik hazır kahve gönderebilir. Kahvelerden birisini iş yerimizi ziyaret ettiğinde kendisine ikram edilmek üzere ayırma hakkımızı saklı tutuyoruz.

Tüm e-mağazalara bol kazançlı günler.

ucuzu-v0.1.zip

• Like 3

• 3 weeks later...

Alemsin adamım güldürdün yine, arta kalan parayla gelecek noel şahine hindi almalısınız :)

Şakası bir yana yine kaliteli işler yapmışsın tebrikler kardeşim, bu arada şu sepete ekle modülünü yayınladınmı ?

Şimdi modülü kurdum Xml.php üzerinden ucuzu.com'da otomatik ürünleri ekliyor öylemi ?

• Like 2

Alemsin adamım güldürdün yine, arta kalan parayla gelecek noel şahine hindi almalısınız :)

Şakası bir yana yine kaliteli işler yapmışsın tebrikler kardeşim, bu arada şu sepete ekle modülünü yayınladınmı ?

Şimdi modülü kurdum Xml.php üzerinden ucuzu.com'da otomatik ürünleri ekliyor öylemi ?

Teşekkür ederim, hindi iyi fikir hacı abi :)

Ucuzu.com üyeliğiniz varsa, oraya bu xml dosyasının adresini giriyorsunuz. Hepsi bu.

• Like 2

• 3 months later...
  • 2 months later...

merhaba modülü indirdim ve kurdum.

mevcut xml de gözüken

<kategori>15</kategori>

Ucuzu.com aşağıdaki gibi olmasını söyledi.bunu nasıl düzeltirim?

Kategori tag içeriğinde kategori bilgilerinin eklenmesi gerekli<kategori>Bilgisayar > Dizüstü gibi bunu nasıl yazarım?

• 9 months later...

Mahmut kardeşim sitenden modulu satın aldım emeğine teşekkür ederim.

Yalnız arkadaşın dediği gibi

<kategori>15</kategori>

gözükmekte bu sorun teşkil ederse çözümü konusunda yardımcı olurmusun

<kategori>Bilgisayar > Dizüstü

Merhaba Muhammed Bey

Sanırım Ucuzu.com'un istediği yapı bu şekilde. Ama kategori ismini de kullanabiliriz. 

Mahmut kardeşim sitenden modulu satın aldım emeğine teşekkür ederim.

Yalnız arkadaşın dediği gibi

<kategori>15</kategori>

gözükmekte bu sorun teşkil ederse çözümü konusunda yardımcı olurmusun

<kategori>Bilgisayar > Dizüstü

• Like 1

Mahmut kardeşim ucuzu güncelledi ama beklemede gözüküyor, kategori ismi kullanmamız gerekiyor sanırım bana yardımcı olurmusun bu konuda teşekkür ederim.

prestashopmodul.com da üyeliğim mevcut.

Merhaba

Tabi ki olurum. E-posta olarak gönderiyorum. 

• Create New...