Jump to content

Kilka grup atrybutów na produkcie.


MarioCCH

Recommended Posts

Kilka grup atrybutów na produkcie - presta 17.8.7 

 

Witam, chciałbym używać jednocześnie kilka grup atrybutów - tak aby powstał produkt maksymalnie konfigurowalny. 

Stworzyłem testowo 3 grupy atrybutów, utworzyłem nowe wartości dla każdej z 3 grup osobno oczywiście. 

Po utworzeniu produktu zmieniłem jego typ na produkt z kombinacjami, w zakładce "kombinacje" zaznaczyłem wszytskie kombinacje z 3 grup, które mnie interesują. 

Po zapisie całości na sklepie w produkcie wyświetla się tylko jedna grupa atrybutów w liście rozwijalnej z jej wartościami (tylko tej jednej grupy). 

Wracam do edycji produktu - są tam wszystkie które zaznaczyłem...

Co robię źle ? 

Edited by MarioCCH (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

PrestaShop  w wersji 1.7.x ma takie działanie że wszystkie kombinacje muszą być generowane na raz jeśli wcześniej miałeś już wygenerowane kombinacje i do nich dorobiłeś resztę to nie zadziała tak jak oczekujesz. Najlepiej w takim przypadku usunąć wszystkie kombinacje i wygenerować je ponownie, chyba że u ciebie nie to jest problemem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

e

3 godziny temu, endriu107 napisał:

PrestaShop  w wersji 1.7.x ma takie działanie że wszystkie kombinacje muszą być generowane na raz jeśli wcześniej miałeś już wygenerowane kombinacje i do nich dorobiłeś resztę to nie zadziała tak jak oczekujesz. Najlepiej w takim przypadku usunąć wszystkie kombinacje i wygenerować je ponownie, chyba że u ciebie nie to jest problemem.

Dzięki - poszło za którymś razem. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...