Jump to content

Problém odosielania mailov


Ivanko5355

Recommended Posts

Zdravím,

čo som čitál aj na anglickom fóre, je to celkom riešená téma no nenašiel som takú, ktorá by mi pomohla môj problém vyriešiť.

Môj PrestaShop neodošle mail zákazníkovi po dokončení objednávky, vlastne neodošlo nikdy žiaden mail.

Nastavenie SMTP mám úplne v poriadku, tento problém som riešil aj s poskytovateľom Hostingu, nakoľko som sa na anglických fórach dočítal, že ak je všetko nastavené v poriadku problém musí byť na samotnom servery. Ten je skontrolovaný jeho majiteľom a má byť všetko OK, tí mi na podpore poradili, že mám napísať na podporu PrestaShop-u....

Vždy to pri pokuse odoslať testovací mail vypíše chybovú hlášku s kódom, viď. obrázok v prílohe. Nech to odosielam kam chcem, komu chcem, mením nastavenia vyššie ako chcem, z niekadiaľ to stále ťahá @outlook.com aj keď v informáciach je jasne napísané a nastavené @mojadomena.sk.

Prosím, možno ste si tu niekto obdobným či rovnakým problémom prešli.

Ďakujem za rady.

adsfd.jpg

asd.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dobrý deň, ak som dobre pochopil chybu tak websupport túto požiadavku považuje za spam, preto blokuje odosielanie emailu. Možné riešenia: 1. skúste nastaviť šifrovanie emailov (port 465). 2. Vyskúšajte odosielanie mailov pomocou vstavanej funkcie phpMail(). Tiež využívam websupport a cez phpMail() mi to funguje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...