Jump to content

Geniş Filtre sistemi

Recommended Posts

Merhaba Ramazan,

Değiştirmişler demek ben denediğimde oluyodu şimdi olmuyo
şifrenin ayarı benim elimde olmayan birşey ama orda yaziyo zaten Demo: User: [email protected]   pw: opensecret

Editörün kendi Kaleminden Google ile Türkçeye çevirme yaptım,

ama özetle şöyle: Diyelim Shop ile taşınmak istiyosun veya Bilgileri Güvenceye almak istiyosun
Çünkü mesela Çok fazla ürün var, bu Yazılımla Bütün Bilgileri Korumaya alabilirsin
bazılarıda, söylemine göre ürünleri  1.6'dan bu sistemle 1.7'ye geçirmiş.

Ekli komut dosyası, bir mağazanın içeriğini (iş verileri) Prestashop'un bir kurulumundan diğerine kopyalar. Yeni (genellikle yeni kurulmuş) mağazanın ürünleri, siparişleri, müşterileri, vb. Müşterileriniz eski şifrelerini bile saklayabilir.

Prestashop güncellemeleri düzenli olarak dengesiz durumlara neden olur. Bu kararsızlık neredeyse her zaman dosyalarda veya yapılandırma ayarlarındadır.Her durumda, bu komut dosyası her ikisini de geride bıraktığından bir çözüm olabilir. Verilerinizin yalnızca bir bölümünü kopyaladığı için bir csv dışa aktarma işleminden çok daha üstündür.

Copy_shopdata, Prestools ile aynı dizine yetkilendirme için Prestools kullandığından yüklenmelidir. Yeni mağazaya yüklenmeli, daha sonra copy_shopsdata'nın yapılandırma dosyasındaki eski mağazanın veritabanı verilerini doldurmalısınız.

Copy_shopdata kurulumları onarmak içindir. Yükseltme işlemini Prestashop'a bırakmalısınız.

Dokümanlar pdf dosyasındadır.

PS. Neredeyse tüm mağazalar bu şekilde onarılabilir ve / veya güncellenebilir. Eğer kendiniz yapmaktan korkuyorsanız, bunu sizin için yapmam için beni işe alabilirsiniz.

PS-2. Bazı insanlar 1.6.1'den 1.7'ye güncelleme için bu aracı kullanmaya çalıştı. Veritabanı yapısı çok benzer olduğu için bu bir dereceye kadar mümkündür. Ancak, günümüzde Prestashop'un güncelleme yazılımı artık 1.6'dan 1.7'ye güncellenebileceğinden artık yapılmaması gerekiyor

Prestools web sitesinden indirebilirsiniz: Copy Shopdata

Veya doğrudan (foruma giriş yapmadığınızda çalışmaz)

Edited by SliderFlash (see edit history)