Jump to content

webspy

Members
  • Posts

    8
  • Joined

  • Last visited

Profile Information

  • First Name
    Krzysztof
  • Last Name
    Krzysztof

Recent Profile Visitors

303 profile views

webspy's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

  • Dedicated Rare
  • First Post Rare
  • Week One Done Rare
  • One Month Later Rare
  • One Year In Rare

Recent Badges

0

Reputation

  1. To już potrzebnych jest więcej informacji. Jaka wersja presty, jak masz dodatkowe moduły wysyłki to wyłącz i spróbuj ponownie. Wyczyść pamięć podręczną. Problem może też być z szablonem.
  2. problem z przejściem do płatności bez wybrania paczkomatu jest opisany kilka postów wyżej. Masz dwa paczkomaty w dostawie? paczkomat i paczkomat weekend?
  3. Oryginalnie jest phone - czyli to będzie Numer telefonu. Jak chcesz aby było "Nr telefonu komórkowego" (czasami się przytrafiło, że ktoś wpisał stacjonarny ) musisz zmienić pola w "Położenie -> Kraje -> Edytuj: Poland \> Format adresu Wywalasz phone i dajesz phone_mobile, no i trzeba to zmienić Sprzedaż - Klienci - Adresy - "Ustaw pola wymagane w tej sekcji" phone_mobile. Tylko nie wiem czy jest sens bo i tak walidacja w preście tego nie sprawdza czy jest poprawny format nr komórkowego.
  4. Ja ustawiłem nr telefonu komórkowego jako pole wymagane. Trzeba podać aby przejść dalej do wyboru przewoźnika. Teraz już chyba nie da się nic wysłać bez nr tel czy to kurier czy paczkomat.
  5. W takim razie do czego jest ten kod: if ($('.chosen-parcel').text().length > 3) window.setInterval(function () { if ($('.gmparcellocker-button').is(':visible')) { window.checkGmParcellocker = true; if ($('.chosen-parcel').text().length > 3) { $('button[name="confirmDeliveryOption"]').attr('disabled', false); } else { $('button[name="confirmDeliveryOption"]').attr('disabled', true); } } else { if (window.checkGmParcellocker) { $('button[name="confirmDeliveryOption"]').attr('disabled', false); window.checkGmParcellocker = false; } } }, 500); Presta 1.7.7.8 -> liczba 3 -> button confirmDeliveryOption aktywny jak nie mamy wybranego żadnego paczkomatu. liczba 6 -> button confirmDeliveryOption disabled (nie można przejść dalej do płatności) Sytuacja oczywiście tylko przy dostępnych dwóch opcjach paczkomat i paczkomat weekend. W mojej sytuacji pomaga taka zmiana. Jak ktoś ma inne rozwiązanie to chętnie zobaczę.
  6. Wyczyszczona pamięć podręczna po zmianie? w przeglądarce ctrl+F5 ?
  7. Tymczasowo problem rozwiązany po zmianie z 3 na 6 w pliku gmparcellocker.js if ($('.chosen-parcel').text().length > 6) { $('button[name="confirmDeliveryOption"]').attr('disabled', false); } else { $('button[name="confirmDeliveryOption"]').attr('disabled', true); }
  8. Witam, Czy ktoś ma podobny problem, że jeśli się nie wybierze żadnego paczkomatu to można przejść dalej do płatności? Problem pojawia się tylko kiedy są dwie opcje wyboru przewoźnika czyli inpost i inpost weekend. Tam są chyba dwa takie same nazwy ID pola button, ale nie wiem jak to pozmieniać aby poprawnie działało.
×
×
  • Create New...