Vote for v1.5 Fixes

PrestaShop Forum: Build a free online shop. Count on the Community!

The best place in the world to ask questions about PrestaShop and get advice from our passionate community!

PrestaShop Forum: Build a free online shop. Count on the Community!

Jump to content

Photo

Změna pozadí v Theme (Vyřešeno!)

• Please log in to reply
7 replies to this topic
phpraha

PrestaShop Apprentice

• Members
  • PipPip
  • 25 posts

Posted 24 March 2010 - 01:03 PM

Používám original theme prestashop které si snažím přizpůsobit,ale netuším jak dostanu podklad (jako například ve windows tapetu) na pozadí. Snažil jsem se hledat v diskuzi, ale nenarazil jsem na to.
Moc díky za odpověď a čas.

Jonh Doe

PrestaShop Apprentice

• Members
  • PipPip
  • 74 posts

Posted 24 March 2010 - 01:12 PM

Používám original theme prestashop které si snažím přizpůsobit,ale netuším jak dostanu podklad (jako například ve windows tapetu) na pozadí. Snažil jsem se hledat v diskuzi, ale nenarazil jsem na to.

Nejsem sice programator ale themes/prestashop/global.css radka 17 a zmenit na background- url(../../../adrasar obrazku/nazev.jpeg)

Edit:
Presneji takhle:
background: #078FB9 url("../img/bg-body.jpg") repeat-x;

phpraha

PrestaShop Apprentice

• Members
  • PipPip
  • 25 posts

Posted 24 March 2010 - 11:28 PM

Nejsem sice programator ale themes/prestashop/global.css radka 17 a zmenit na background- url(../../../adrasar obrazku/nazev.jpeg)

Edit:
Presneji takhle:

Tak přesně tohle jsem zadal, ale bohužel, pokaždé to změní jen barvu, což je vlastně to číslo za křížkem, ale tapetu jako pozadí mi to nenačte a to jsem zkoušel i takto:

}

body {

background: #078FB9 url(”http://www.supershop.tode.cz/img/bg-body.jpg”) repeat-x;

font-size: 11px;

font-family: Verdana, Arial, Helvetica, Sans-Serif;

color: #5d717e;

text-align:center;

a i takto:

}

body {

a obrázek je v img a má název bg-body.jpg.

Poradíte někdo prosím co s tím? Děkuji

phpraha

PrestaShop Apprentice

• Members
  • PipPip
  • 25 posts

Posted 25 March 2010 - 05:47 AM

Edit:
Presneji takhle:

Tak přesně tohle jsem zadal, ale bohužel, pokaždé to změní jen barvu, což je vlastně to číslo za křížkem, ale tapetu jako pozadí mi to nenačte a to jsem zkoušel i takto:

}

body {

background: #078FB9 url(”http://www.supershop.tode.cz/img/bg-body.jpg”) repeat-x;

a i takto:

}

body {

a obrázek je v img a má název bg-body.jpg.

Poradíte někdo prosím co s tím? Děkuji

VYŘEŠENO!!!!

:question: Problém byl mezi klávesnicí a židlí, obrázek jsem měl totiž sice v img, ale v rootu webu a ne v img šablony. Omlouvám se.

sharkey69

PrestaShop Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 16 June 2010 - 12:13 PM

no mam podobny problem ale cesta je zadana dobre a tak isto aj dobre nakopirovany background image, co dal? :-)

JAKCRABBIT

PrestaShop Fanatic

• Members
  • PipPipPipPip
  • 2620 posts

Posted 17 June 2010 - 09:51 AM

Určitě to dobře nemáš...

Preston7

PrestaShop Apprentice

• Members
  • PipPip
  • 102 posts

Posted 01 September 2010 - 08:25 PM

No ma mam presne ten isty problem, uz som to robil v v.1.2.5 a tam mi to slo , ale teraz mam problem v 1.3.1 a to konkretne ze pri nahradzani global.css vo FTP sa mi neprepise na novsie (podotykam ze opravnenie CHMOD je nadstavene)
Zrejem nejaky problem so serverom, lebo som presiel na iny hosting . Ten predosli mal moznost RESETovania servera a potom to uz slapalo, ale tento novy to nema... Ako dalej postupovat??? Je nejaka moznost , alebo budem musiet otravovat poskytovatela aby to resetol ??? Dakujem
fičím na ver. 1.3.1

Preston7

PrestaShop Apprentice

• Members
  • PipPip
  • 102 posts

Posted 13 September 2010 - 11:51 AM

No ma mam presne ten isty problem, uz som to robil v v.1.2.5 a tam mi to slo , ale teraz mam problem v 1.3.1 a to konkretne ze pri nahradzani global.css vo FTP sa mi neprepise na novsie (podotykam ze opravnenie CHMOD je nadstavene)
Zrejem nejaky problem so serverom, lebo som presiel na iny hosting . Ten predosli mal moznost RESETovania servera a potom to uz slapalo, ale tento novy to nema... Ako dalej postupovat??? Je nejaka moznost , alebo budem musiet otravovat poskytovatela aby to resetol ??? Dakujem

Vyriešené, dal som inú temu .
fičím na ver. 1.3.1

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users