Jump to content
  • 0
Pela

Nie mogę zainstalować kupionego szablonu

Question

Posted (edited)

Witam

Kupiłam szablon i nie mogę go wgrać by działał mi na sklepie.

Początkowo myśleliśmy że był to problem z serwerem home. ale przenieśliśmy na serwer kei.pl gdzie uprzednio sprawdziliśmy na nowo utworzonym sklepie presty 1.7.6 czy szablon działa i działał.

Więc przenieśliśmy sklep na serwer  kei.pl ale dalej nasz szablon nie działa na naszym sklepie. Mamy presta 1.7.3 i chcemy go zaktualizować na 1.7.6 i wyskakuje nam błąd "Could not close the Zip file properly. Check you are allowed to write on the disk and there is available space on it."

O jakie pliki tu chodzi ??

A przy wgrywaniu szablonu wychodzi nam taki bląd "Ta strona nie działa Serwer e-pela.com nie może teraz obsłużyć tego żądania. HTTP ERROR 500"

pojemność serwera mamy: 

Zajętość FTP

8429 MB / 20000 MB

Zajętość baz danych

680 MB

ph mamy 7.0.30 

Proszę o poradę co może blokować że nie mogę uruchomić nowego szablonu ani zaktualizować stronę.

Edited by Pela (see edit history)

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Błędy 500 i 502 to błędy wewnętrzne serwera, więc powody znajdziesz w error logach serwera. 

Co do skórki. Możliwe, że wersja jest niedograna albo powyższe błędy wpływają na instalację. Najlepiej w tej kwestii kontaktować się z twórca lub supportem skórki. 

• 0
47 minutes ago, design4VIP said:

Błędy 500 i 502 to błędy wewnętrzne serwera, więc powody znajdziesz w error logach serwera. 

Co do skórki. Możliwe, że wersja jest niedograna albo powyższe błędy wpływają na instalację. Najlepiej w tej kwestii kontaktować się z twórca lub supportem skórki. 

dziękuję za odpowiedź. edytowałam zapytanie bo teraz pojawiają się nam błędy:

Mamy presta 1.7.3 i chcemy go zaktualizować na 1.7.6 i wyskakuje nam błąd "Could not close the Zip file properly. Check you are allowed to write on the disk and there is available space on it."

O jakie pliki tu chodzi ??

A przy wgrywaniu szablonu wychodzi nam taki bląd "Ta strona nie działa Serwer e-pela.com nie może teraz obsłużyć tego żądania. HTTP ERROR 500"

• 0
Posted (edited)

odrobina angielskiego ;) pisze wyraznie, ze albo plik jest blednie spakowany (czyli bledny zip) albo za malo miejsca na serwerze zeby go rozpakowac. odpowiedz bedziesz mial, jak wspominalem powyzej przy bledach 500, 502 w error logach serwera

Edited by design4VIP (see edit history)