Jump to content
  • 0

Nie mogę zainstalować kupionego szablonu


Pela

Question

Witam

Kupiłam szablon i nie mogę go wgrać by działał mi na sklepie.

Początkowo myśleliśmy że był to problem z serwerem home. ale przenieśliśmy na serwer kei.pl gdzie uprzednio sprawdziliśmy na nowo utworzonym sklepie presty 1.7.6 czy szablon działa i działał.

Więc przenieśliśmy sklep na serwer  kei.pl ale dalej nasz szablon nie działa na naszym sklepie. Mamy presta 1.7.3 i chcemy go zaktualizować na 1.7.6 i wyskakuje nam błąd "Could not close the Zip file properly. Check you are allowed to write on the disk and there is available space on it."

O jakie pliki tu chodzi ??

A przy wgrywaniu szablonu wychodzi nam taki bląd "Ta strona nie działa Serwer e-pela.com nie może teraz obsłużyć tego żądania. HTTP ERROR 500"

pojemność serwera mamy: 

Zajętość FTP

8429 MB / 20000 MB

Zajętość baz danych

680 MB

ph mamy 7.0.30 

Proszę o poradę co może blokować że nie mogę uruchomić nowego szablonu ani zaktualizować stronę.

Edited by Pela (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Błędy 500 i 502 to błędy wewnętrzne serwera, więc powody znajdziesz w error logach serwera. 

Co do skórki. Możliwe, że wersja jest niedograna albo powyższe błędy wpływają na instalację. Najlepiej w tej kwestii kontaktować się z twórca lub supportem skórki. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
47 minutes ago, design4VIP said:

Błędy 500 i 502 to błędy wewnętrzne serwera, więc powody znajdziesz w error logach serwera. 

Co do skórki. Możliwe, że wersja jest niedograna albo powyższe błędy wpływają na instalację. Najlepiej w tej kwestii kontaktować się z twórca lub supportem skórki. 

dziękuję za odpowiedź. edytowałam zapytanie bo teraz pojawiają się nam błędy:

Mamy presta 1.7.3 i chcemy go zaktualizować na 1.7.6 i wyskakuje nam błąd "Could not close the Zip file properly. Check you are allowed to write on the disk and there is available space on it."

O jakie pliki tu chodzi ??

A przy wgrywaniu szablonu wychodzi nam taki bląd "Ta strona nie działa Serwer e-pela.com nie może teraz obsłużyć tego żądania. HTTP ERROR 500"

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Podniosę problem.
Próbuję wgrać szablon na Prestę 1.7. W przypadku wgrywania z pliku zip, wywala mi błąd:
[Wed Sep 16 19:45:42.787352 2020] [:error] [pid 8153:tid 140645078890240] [client 88.156.140.32:12796] [client 88.156.140.32] ModSecurity: Request body (Content-Length) is larger than the configured limit (5031072). [hostname "XXXXXX"] [uri "/adminXXXXXXX/index.php"] [unique_id "XXXXXXXWw"], referer: http://furnig.shop/XXXXXXX/index.php?controller=AdminThemes&action=importtheme&token=72e554d2c0506d2a46e8a0a0fa51783f

W przypadku próby podniesienia pliku zip z ftp z kolei, błąd jest taki:

[Wed Sep 16 19:45:44.339472 2020] [:error] [pid 8153:tid 140645078890240] [client 88.156.140.32:12796] [client 88.156.140.32] ModSecurity: Multipart parsing error: Multipart: Final boundary missing. [hostname "XXXXXXXX"] [uri "/adminXXXXXX/index.php"] [unique_id "XXXXXXXXXXXXWw"], referer: http://furnig.shop/XXXXXX/index.php?controller=AdminThemes&action=importtheme&token=72e554d2c0506d2a46e8a0a0fa51783f

O tyle o ile w pierwszym przypadku podejrzewam, że plik jest po prostu za duży, o tyle w drugim... 
Czy w grę wchodzi problem z serwerem, czy z plikiem ze spakowanym szablonem? 
Panowie, znawcy, Guru - pomóżcie!

Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 hour ago, endriu107 said:

Często jest tak że zip zawiera spakowane inne pliki i właściwy plik zip szablonu więc to co próbujesz wgrać może w pierwszej kolejności należy rozpakować i odszukać właściwy plik zip.

Niestety, próbowałam. Nie ma w archiwum innego zipa. Jedyna udana próba wgrania odbyła się po rozpakowaniu i wgraniu wszystkich plików na FTP. Szablon był widoczny, ale... Z błędami. Między innymi błędem 500 sugerującym właśnie problem z szablonem. Niemniej wyszłam z założenia że ten błąd ( pojawiający się przy przechodzeniu na produkt) wynika ze sztywnego wgrania szablonu...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...