Jump to content

Nekompletní objednávky


Malkus

Recommended Posts

Zdravím vespolek,

Mám docela závažný problém. A to, že se mi v administraci nezobrazují kompletní objednávky. Na email mi přijde komletní objednávka, ale v administraci není.
Nekompletní objednávou myslím to, že se mi nezobrazují všechno objednané zboží v objednávce.

Přišel jsem na to, že v DB mam u order_detailu nastaveno 0 kusů a proto se nezobrazí tato položka objednávky v administraci.
Tato chyba se se mi stala jednou, ale to jsem neřešil a řekl jsem náhoda. Upravil kusy v administraci. Ale nyní se mi to stalo už 4x za sebou. Cena je vypočítaná správně dle toho co si zákazník objednal.

Přemýšlím čím by to mohlo být, napadá mně že jsem použil Modul deletesingleorder na smazání testovacích objednávek, které jsem dělal na začátku. Popřípadě pár drobných úprav pro český jazyk.

Verzi presty mam 1.3.1.1

Nemáte někdo nějaké nápady o co by se mohlo jednat?

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

mám podobný problém a je musím uznat, že to je opravdu zmíněným modulem. Řešení vidím snad jen v tom, aby ses dostal na tolik objednávek, kolik jsi jich udělal testovacích. Potom by se to mohlo spravit. Není to však zaručený návod.

Charlie

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

mám podobný problém a je musím uznat, že to je opravdu zmíněným modulem. Řešení vidím snad jen v tom, aby ses dostal na tolik objednávek, kolik jsi jich udělal testovacích. Potom by se to mohlo spravit. Není to však zaručený návod.

Charlie

Díky za odpověď, no smazal jsem 5 objednávek testovacích. Ale objednávek mam celkem 21...
Takže to asi ne půjde tipuju.
Jedině snad reinstalovat PS, s importem těch objednávek.

Co myslíš?
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...