Jump to content

Vyhladavanie, vodorovne menu


STO055

Recommended Posts

Chcem poprosit o radu, s prestashopom sa este len zoznamujem, snazim sa editovat jednu free temu od monsterstemplates. Viem robit s CSS, s PHP zial nie, ale zatial mi to stacilo az po tuto chvilu:

1. snazim sa urobit si vodorovne menu, kde budu odkazy na zakladne informacie ako su O nas, Obch. podmienky, Kontakt... Riesil som to tak, ze som do header.tpl vlozil

{if $page_name == 'index'}



           {/if} 


a tam som si jednoducho vlozil odkazy, vsetko v poriadku az na to, ze na inej ako zakladnej strane sa to nezobrazuje. Ako to mam riesit? Nejaky modul? Ale ja potrebujem iba jednofarebnu listu a dam odkazy normalne pisane

2. stiahol som si tento modul - yasearch, ktory by mal pridat odkaz na pokrocile vyhladavanie. To sa aj stalo, ale marne klikam na ten odkaz, nic to nerobi. Kde moze byt v tomto chyba? Mam poslednu verziu pre 1.3.1 verziu, ale pouzivam 1.3.7, moze to byt v tom? ze by tam bolo nieco zmenene? pripadne poznate nejake free riesenie pre pokrocile vyhladavanie?

dakujem

Link to comment
Share on other sites

skusal som vymazat tu podmienku, ale tym padom mi vobec nezobrazi stranku
musi byt nejaky iny sposob ako vlozit to menu do vsetkych stranok, ale aky???

//tak som nasiel, ze sa to robi cez nejaky "HOOK", nic mi to nehovori, ale asi najlepsie bude nastudovat si to.

Este tak najst odpoved na to moje vyhladavanie

Link to comment
Share on other sites

Rada ktoru si dostal bola spravna. Musis odstranit

{if $page_name == 'index'}



aj

{/if} 



Ak to odstranis, urcite to nesposobi, ze stranka prestane fungovat. Mozno si pozadudol dat prec {/if}

K bodu 2:
ysearch som spojazdnil na 1.3.7 avsak cely algoritmus vyhladavania toho modulu je trosku podivny. Hladanie podla cenovych rozsahov nefunguje atd. Ak chces, poslem ti tento modul pre 1.3.7. cez sukromne spravy.

PS: kedze modul obsahuje aj modifikacie core suborov systemu, nie je mozne premazat subory systemu 1.3.7. subormi 1.3.1. ktore su v tomto module.

Gabriel

Link to comment
Share on other sites

A sakra, fakt to bolo tym uzatvaracim if, to som tomu dal :) ale dakujem moc, chalani

S tym yasearch na verziu 1.3.7 by si mi moc pomohol. Budem nahadzovat viac produktov do viacerych kategorii a to jednoduche vyhladavanie podla slova asi nebude stacit. Takze ta poprosim poslat to.
A pripadne este nevies o inom rieseni pokrocileho vyhladavania, Gabriel? dakujem este raz

Link to comment
Share on other sites

Upraveny ysearch pre 1.3.7. mas v osobnej sprave. Mozes sa s nim pohrat....

Co sa tyka inych filtrovacich systemov, na nete ich najdes niekolko. Mala hrstka je ich aj zadarmo. Ostatne su platene. Skutocne odporucat neviem ziadny, kazdy z nich ma nejake muchy...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...