Jump to content
  • 0

Szczegóły zamówienia


marcinekwag

Question

Witam,

Mam problem z wejściem do szczegółów zamówienia ... pojawia się biała pusta strona... nawet po włączeniu trybu debugowania nic się nie wyświetla. Pojawił mi się błąd przy module który zmienia domyślne numery zamówień na numery (błąd - OrderPaymentOverrideOriginal_remove5d47e49a83999 not exist) - ale po odinstalowaniu tego modułu nadal gdy chcę podejrzeć zamówienie na zapleczu nic sie nie dzieje.

pozdrawiam

Marcin

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Pozwolę sobie doczepić się do tematu, być może rozwiązanie jest dla nas takie samo, a nie chce robić spamu nowym tematem. Otóż mam ten sam problem, z tym, że po włączeniu trybu debugowania pojawia się taki błąd: 

Parse error: syntax error, unexpected ''table'' (T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING), expecting function (T_FUNCTION) in /home/tradep01/domains/adres_strony/public_html/override/classes/order/OrderPayment.php on line 4

Co może być przyczyną?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zainstalowałem moduł jeszcze raz, ale gdy chcę go włączyć wywala błąd:

"Wyjątek wyrzucany przez moduł x13orderindex podczas enable. Błąd podczas włączania modułu x13orderindex. Class OrderPaymentOverrideOriginal_remove5d4831e046ed4 does not exist."

Pomocy :(((

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jakieś pomysły na rozwiązanie sytuacji?

Dla poglądu zamieszczam niżej ten plik, którego miejsce docelowe widnieje w błędzie:

<?php
class OrderPayment extends OrderPaymentCore
{
        'table' => 'order_payment',
        'primary' => 'id_order_payment',
        'fields' => array(
            'order_reference' =>     array('type' => self::TYPE_STRING, 'validate' => 'isAnything', 'size' => 100),
            'id_currency' =>         array('type' => self::TYPE_INT, 'validate' => 'isUnsignedId', 'required' => true),
            'amount' =>             array('type' => self::TYPE_FLOAT, 'validate' => 'isNegativePrice', 'required' => true),
            'payment_method' =>     array('type' => self::TYPE_STRING, 'validate' => 'isGenericName'),
            'conversion_rate' =>     array('type' => self::TYPE_INT, 'validate' => 'isFloat'),
            'transaction_id' =>     array('type' => self::TYPE_STRING, 'validate' => 'isAnything', 'size' => 254),
            'card_number' =>         array('type' => self::TYPE_STRING, 'validate' => 'isAnything', 'size' => 254),
            'card_brand' =>         array('type' => self::TYPE_STRING, 'validate' => 'isAnything', 'size' => 254),
            'card_expiration' =>     array('type' => self::TYPE_STRING, 'validate' => 'isAnything', 'size' => 254),
            'card_holder' =>         array('type' => self::TYPE_STRING, 'validate' => 'isAnything', 'size' => 254),
            'date_add' =>             array('type' => self::TYPE_DATE, 'validate' => 'isDate'),
        ),
    );
}
 

Może w kodzie jest jakiś błąd?

Przy wyłączonych nadpisywaniach wszystko działa.

Edited by RickFlair (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...