Jump to content

Poptávka - modul pro osobní odběry


Ulozenka

Recommended Posts

Dobrý den,

rádi bychom poptali vytvoření modulu pro osobní odběry, který by integroval naše pobočky www.ulozenka.cz. Modul chceme následně uvolnit volně ke stažení našim současným i budoucím novým partnerům, kteří chtějí naší síť výdejních míst využívat a mají eshop postavený na prestashopu.

Jak by modul měl fungovat:
- aktivace modulu by v administraci eshopu proběhla vložením jedinečného kódu, který by zákazník získal na základě registrace na našem webu
- měl by zde na výběr výdejní místa Uloženky, která by chtěl svým zákazníkům nabídnout - seznam poboček se všemi údaji bychom předávali ve formě xml souboru - (zašlu na email, nedaří se mi sem přiloži...)
- klient by měl mít možnost nastavit manipulační poplatek, který by za tuto službu účtoval svým zákazníkům (ideálně jiný pro případ, že by zboží bylo hrazené dobírkou, zde účtujeme příplatek 10 Kč)
- z pohledu koncového zákazníka klientova eshopu, by koncový zákazník v procesu objednávky mezi způsoby dodání viděl možnost osobní odběry Uloženka.cz ve formě rozbalovacího menu s pobočkami, které by si klient v administraci sám navolil. Představa je taková že koncový zákazník by si zvolil z rozbalovacího menu pobočku a pod ní be se mi ukázala přesná adresa + otevírací doba (opět součást xml souboru).

Nabídky prosím na email demuthk(at)ulozenka.cz

Děkuji

Kamil Demuth
Manažer projektu Uloženka.cz

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 9 months later...

Dobrý den,

 

Modul jsem si stáhl, ale nefunguje tak jak by měl. Ikdyž zvolím uloženku v určitém měste, započítá se mi cena výchozího přepravce (DPD) a v administraci se zobrazí např. DPD, platba dobírkou. Takto nejsem schopný rozeznat, jestli chce zákazník zaslat zboží dobírkou přes DPD nebo uloženkou. V e-shopu mám také osobní odběr na prodejně zdarma. Pokud zvolím nejprve tento druh dopravy a poté teprve uloženku, cena dopravy skočí na 0, ale v administraci opět vidím "Doprava osobní odběr na prodejně". Poradí mi někdo jak docílit přepnutí na cenu určenou v nastavení modulu uloženka?

 

Díky

 

David

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Dobrý den,

 

máme k dispozici modul pro export dat objednávek z Prestashopu 1.4.x do CSV souboru, který se načítá do aplikace na Ulozenka.cz.

Funguje jak pro jejich pobočky, tak i pro Slovenskou poštu přes Bratislavu. Umí přenášet dobírky, případně vyplnit automaticky přednastavené heslo pro objednávky placené předem apod. Na pár kliknutí tisknete etikety na balíky.

 

Předpokládá to, že máte pobočky uloženky nakonfigurované jako separátní dopravce - viz příspěvek od Ryji výše. V našem eshopu to tak používáme bez problémů.

 

V případě zájmu více info na https://www.0touch.cz/web/page1.php?pg=1

 

Jirka

www.0touch.cz

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...