Jump to content

minimálna objednávka


vito2

Recommended Posts

prosím o pomoc, asi to takto nemá byť, mám nainštalovanú prestu 1.4.0.17, keď skúsim zadať nižšiu objednávku - pod hranicou, akú som stanovil a dam pokladňu, prvý krok zhrnutie - OK, skúsim kliknúť na ďalší krok (nazvaný prihlásenie), no nič sa nedeje, stránka ostane. Čakal som, že vypíše nejakú hlášku, že nie je splnený limit na objednanie tovaru alebo niečo také, no nič. Stretli ste sa niekto už s tým?
je chyba v nejakom module? Kde to hľadať?
zistil som, že to isté robí, ak je prázdny košík a chcem ísť do pokladne, kliknem ďalej a nič, žiadna odozva, ani nevypíše, že košík je prázdny. Je niečo zmazané? Kde to hľadať? Poraďte, prosím.

Link to comment
Share on other sites

Nehladaj to nikde. Proste 1.4.0.17 aj napriek tomu, ze bola vyhlasena za finalnu, obsahuje velke mnozstvo nezdokumentovanych chyb a nefunkcnosti systemu a je este absolutne nevhodna na stavbu ostreho shopu. Treba vydrzat este zopar tyzdnov kym budu vydane dalsie ostre verzie. Team PrestaShop vydal finalnu verziu iba preto, aby sa nou mohol chvalit na konferencii, ktora bude o par dni...

Link to comment
Share on other sites

ten bug nahlásil niekto iný, som rád, že to už riešia. No meniť tie všetky súbory, sa už obávam, že to ešte viac dobabrem, tak to už nechám tak. Som aj tak sklamaný tou 1.4, toľko som na ňu čakal, a stále sa mi objavia nejaké chyby. Naposledy zasa s kontakt-formom, tak som ho celkom vypol a basta. Je to fakt čudné, že vypustili takú verziu, ktorú označili za finálnu.

Link to comment
Share on other sites

Tesili sme sa viaceri. Je to free opensource, takze tam garancia a zobpovednost nie je praticky ziadna.

Musis sam zvazit, ci sa chces s prestou iba bavit a mas kopu volneho casu, alebo potrebujes, aby ti generovala zisk. Ak ti ide o to druhe, ani nad 1.4 ani neuvazuj. Nakoniec, ked dozrie cas, mozes vzdy urobit upgrade.

Je to len moje sukromne odporucanie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...