Jump to content
berny7

Presta 1.7 nie można instalować dodatków

Recommended Posts

Witam.

Zaktualizowałem dzisiaj prestę do nowej wersji 1.7.6 i mam teraz problem z instalacjom modułów z katalogu presty , gdy klikam "Install" dostaję komunikat

"Error!

Wyjątek wyrzucany przez moduł productcomments podczas install. "

Proszę o pomoc ponieważ mam identyczną sytuacje na dwóch sklepach

Szczerze. Presta 1.6 jest bardziej dopracowana. Jak każdy nowo wchodzący produkt na rynek, tak i presta 1.7 ma dziury.

Witam

Dopiero dzisiaj mam czas aby odpowiedzieć.

Miałem  to samo dokładnie w tym samym momencie. no może z pół godziny po tym jak założono ten wątek. Od razu zacząłem googlować więc zwróciłem uwagę na czas wpisu.

Akurat instalowałem od nowa prestę (od kilku tygodni samodzielnie zakładam sobie sklep a nie mam jeszcze dość wiedzy)

Więc gdy coś mi się nie uda to instaluję od nowa.

Tym razem zainstalowałem w wersji 1.7.6 i okazało się .że nie mogę doinstalować modułów.pomyślałem,że to pewnie problem z tą nową wersją.

Od razu ją odinstalowałem i i wrzuciłem na serwer wersję poprzednią tzn. 1.7.5. i co się okazało? Było to samo.Też nie mogłem doinstalować dodatków mimo,że przez parę ostatnich dni bez problemu mogłem to robić.

Po prostu akurat w tym czasie był problem po stronie serwera z którego były ściągane  moduły.

Takie jest moje zdanie z pozycji całkowitego laika jeśli chodzi o prestę.

Teraz znowu mam wersję 1.7.6 i nie ma żadnych problemów.