Jump to content
  • 0
k0rdian

Automatyczna cena po dodaniu atrybutu

Question

Witajcie, mam następujące pytanie

Czy jest możliwość dodać produkt w taki sposób, aby automatycznie przypisać o ile cena ma się zwiększyć przy użyciu atrybutu? Wiem, że można to zrobić ręcznie przy każdym produkcie w kombinacjach, ale jeśli mam kilkadziesiąt produktów, a każdy z nich ma po 100 wariantów, to ustalanie ręczne ceny dla każdego wariantu jest czasochłonne i łatwo o pomyłkę.
Reasumując chodzi mi o to, żeby do atrybutu produktu dopisać automatyczne zwiększenie ceny o jakąś kwotę, żeby w trakcie generowania wariantów, system automatycznie zwiększył cenę, jeśli został zastosowany jakiś atrybut. Mam nadzieję, że napisałem zrozumiale.

Dla przykładu: Wystawiam szafę i dodaję dwa warianty:
"Z szufladami" i "Bez szuflad"
Chciałbym, aby wariant "z szufladami" po wygenerowaniu wariantów dodawał od razu 150 zł w produkcie do ceny szafy, bo obecnie widzę, że w kombinacjach mogę wyłącznie ręcznie ustawić wpływ na cenę, a zakładając, że oprócz szuflad mam do dodania jeszcze warianty rozmiarów, nadstawki, kolory, to razem wychodzi w jednym produkcie ponad 100 wariantów (kombinacji), a produktów mam do wystawienia kilkadziesiąt... Do końca życia nie skończę

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet