Jump to content
  • 0
KamikStudio

Po aktywowaniu SSL wystąpił błąd tylko na stronie głównej

Question

Witam, pierwszy raz spotkałem się z takim czymś, nigdy takiego problemu nie było.

Strona: kocimietkahasz.pl

SSL zainstalowałem i aktywowałem w Panelu Presty w Ogólne -> Preferencje -> SSL włączyłem i wymusiłem na wszystkich stronach.

Odświeżyłem cache

Wchodzę na stronę główną - błąd 500

Wchodzę na inne podstrony - jest okej, tylko na stronie głównej występuje problem.

Tryb debugowania logi:

[PrestaShopException]

Invalid category vars
at line 384 in file classes/Link.php

379.             if (is_array($category) && isset($category['id_category'])) {
380.                 $category = new Category($category, $idLang);
381.             } elseif ((int) $category) {
382.                 $category = new Category((int) $category, $idLang);
383.             } else {
384.                 throw new PrestaShopException('Invalid category vars');
385.             }
386.         }
387. 
388.         return $category;
389.     }

LinkCore->getCategoryObject - [line 437 - classes/Link.php] - [2 Arguments]
    LinkCore->getCategoryLink - [line 49 - var/cache/dev/smarty/compile/3b/4f/da/3b4fda31753122a7bd42ddb8f7e7baaf66bfba47_2.file.wbcategoryfeature.tpl.cache.php] - [2 Arguments]
    content_5d26eba42b6519_85371450 - [line 123 - vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_template_resource_base.php] - [1 Arguments]
    Smarty_Template_Resource_Base->getRenderedTemplateCode - [line 114 - vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_template_compiled.php] - [1 Arguments]
    Smarty_Template_Compiled->render - [line 38 - vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_runtime_updatecache.php] - [1 Arguments]
    Smarty_Internal_Runtime_UpdateCache->updateCache - [line 143 - vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_template_cached.php] - [3 Arguments]
    Smarty_Template_Cached->render - [line 211 - vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_template.php] - [2 Arguments]
    Smarty_Internal_Template->render - [line 232 - vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php] - [2 Arguments]
    Smarty_Internal_TemplateBase->_execute - [line 116 - vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php] - [5 Arguments]
    Smarty_Internal_TemplateBase->fetch - [line 34 - classes/Smarty/SmartyCustomTemplate.php] - [7 Arguments]
    SmartyCustomTemplateCore->fetch - [line 2375 - classes/module/Module.php]
    ModuleCore->display - [line 196 - modules/wbcategoryfeature/wbcategoryfeature.php] - [3 Arguments]
    WbCategoryFeature->hookDisplayHome - [line 966 - classes/Hook.php] - [1 Arguments]
    HookCore::coreCallHook - [line 351 - classes/Hook.php] - [3 Arguments]
    HookCore::callHookOn - [line 903 - classes/Hook.php] - [3 Arguments]
    HookCore::exec - [line 39 - controllers/front/IndexController.php] - [1 Arguments]
    IndexControllerCore->initContent - [line 281 - classes/controller/Controller.php]
    ControllerCore->run - [line 511 - classes/Dispatcher.php]
    DispatcherCore->dispatch - [line 28 - index.php]

Plus, jak tylko włączam tryb debugowania to z automatu blokuje mi się Panel Administracyjny i tam występują następujące błędy:

Whoops, looks like something went wrong.
(1/1) ContextErrorException

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"?
in UnitOfWork.php line 2636
at ErrorHandler->handleError(2, '"continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"?', '/home/platne/serwer37667/public_html/sklep/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/UnitOfWork.php', 2636, array('class' => 'Doctrine\\ORM\\UnitOfWork', 'e' => 32767, 'file' => '/home/platne/serwer37667/public_html/sklep/vendor/composer/../doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/UnitOfWork.php'))in DebugClassLoader.php line 156
at require()in DebugClassLoader.php line 156
at DebugClassLoader->loadClass('Doctrine\\ORM\\UnitOfWork')
at spl_autoload_call('Doctrine\\ORM\\UnitOfWork')in EntityManager.php line 160
at EntityManager->__construct(object(Connection), object(Configuration), object(ContainerAwareEventManager))in EntityManager.php line 850
at EntityManager::create(object(Connection), object(Configuration))in appDevDebugProjectContainer.php line 1315
at appDevDebugProjectContainer->getDoctrine_Orm_DefaultEntityManagerService()in Container.php line 306
at Container->get('doctrine.orm.default_entity_manager')in ManagerRegistry.php line 48
at ManagerRegistry->getService('doctrine.orm.default_entity_manager')in AbstractManagerRegistry.php line 231
at AbstractManagerRegistry->getManagers()in ProxyCacheWarmer.php line 49
at ProxyCacheWarmer->warmUp('/home/platne/serwer37667/public_html/sklep/var/cache/dev')in CacheWarmerAggregate.php line 52
at CacheWarmerAggregate->warmUp('/home/platne/serwer37667/public_html/sklep/var/cache/dev')in Kernel.php line 680
at Kernel->initializeContainer()in Kernel.php line 135
at Kernel->boot()in Kernel.php line 195
at Kernel->handle(object(Request), 1, false)in index.php line 88

Prośba o pomoc.

W załączniku dodatkowo SS

screen-z-panelu-admina.PNG

screen-z-glownej.PNG

2 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Właśnie co do wersji PHP zmieniłem na 7.1 i jest już okej, miałem powyżej 7.1 i pewnie stąd błąd. Skapnąłem się w sumie po drugim errorze z Panelu Administracyjnego, gdzie było widać że system nie radzi sobie z UnitOfWork.php

Temat jeszcze pozostawiłbym na dwa - trzy dni otwarty. Jeśli coś się urodzi to napiszę.