Jump to content

Zmiana wygądu głównej strony i stron do kategorii


Recommended Posts

Witam

Czy w prestashop można zmienić wygląd strony głównej, aby nie było przewijającego się okienka, stałego obrazka oraz teksu, a pojawiłoby się tam np. 6 obrazków które są odnośnikami do głównych kategorii sklepu?

Czy da się również zrobić tak, aby po wybraniu kategorii pojawiały się tylko obrazki podkategorii... a nie wszystkie pojedyncze produkty, które tak naprawdę powinny się pojawić tylko jako ostatnia opcja, jak nie ma żadnej podkategorii?

Ile kosztuje przerobienie tego po te wymagania?

Pozdrwiam

Iza

Link to comment
Share on other sites

Strona główna to budowa modułowa, wystarczy włączyć i wyłączyć poszczególne moduły dla uzyskania wymaganego wyglądu. Do tych 6 obrazków najlepszy będzie jakiś prosty moduł typu BlockHTML i odpowiednie wstawienie kodu HTML pamiętając o responsive. 

Jeżeli produkty przypiszesz tylko do ostatniej podkategorii i ja zaznaczysz jako domyślna to uzyskasz efekt o jakim wspominasz. 

Jeżeli mimo powyższych wskazówek sobie z tym nie poradzisz (myślę, że opisałem całość dość obrazowo i zrozumiałe) to zapraszam na priv. 

Edited by design4VIP (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, design4VIP said:

Strona główna to budowa modułowa, wystarczy włączyć i wyłączyć poszczególne moduły dla uzyskania wymaganego wyglądu. Do tych 6 obrazków najlepszy będzie jakiś prosty moduł typu BlockHTML i odpowiednie wstawienie kodu HTML pamiętając o responsive. 

Jeżeli produkty przypiszesz tylko do ostatniej podkategorii i ja zaznaczysz jako domyślna to uzyskasz efekt o jakim wspominasz. 

Jeżeli mimo powyższych wskazówek sobie z tym nie poradzisz (myślę, że opisałem całość dość obrazowo i zrozumiałe) to zapraszam na priv. 

Dziękuję za odpowiedź. Już znalazłam osobę, która to wdroży :)

Pozdrawiam i miłego dnia
Iza

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...