Jump to content

Úprava URL dres produktu


pavell86

Recommended Posts

Zdravím, mohl by mi prosím někdo poradit jak mohu upravit url adresu produktů na tvar  /nazev-kategorie/nazev-podkategorie/nazev-produktu?

V prestashopu je nainstalovaný plugin Advanced SEO Friendly URLs , ale tam se mi to nedaří nastavit.

 

Děkuji

Link to comment
Share on other sites

diky. ja mam problem ze se mi tam duplikuje nazev kategorie a generuji se mi odkazy v tomto tvaru. potreboval bych odstranit zvyraznenou cast..pujde to nejak?

https://mujweb.cz/akciove-sety/nerezove-drezy-s-bateriou/nerezove-drezy-s-bateriou-teka-set-universo-1b-1d-inca-pravy.html#/33-farebne_prevedenie-nerez

Link to comment
Share on other sites

To není problém, ale chování modulu. Napřed se použije název kategorie a pak název produktu (tučně). V SEO u toho produktu stačí změnit přátelské URL.

I tak se mi zdá tento přístup dost nešikovný. Podle doporučení by URL stránky mělo být co nejkratší a výstižné. Řetězit kategorie a podkategorie a pak ještě přidat název souboru, to je přesně proti tomuto doporučení.

Jako alternativa může být modul URL Cleaner - SEO Performancem který dokáže tvořit plochou strukturu URL - všechny kategorie, produkty a CMS bez vnořování a bez ID.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...