Jump to content

Špatné zobrazování v IE7


Barbar

Recommended Posts

Ahoj,
Chtěl bych požádat o radu. Může mi prosím někdo poradit, co a kde upravit, aby se mi shop správně zobrazoval v IE7 a předpokládám že i nižší verzi a v Mozile?
Shop je zde
Použil jsem šablonu Christmasprestashop.
Díky tomuto nedostatku, mě nechtějí zařadit do katalogu na seznamu. Děkuji moc za případné rady a nápady.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,
Chtěl bych požádat o radu. Může mi prosím někdo poradit, co a kde upravit, aby se mi shop správně zobrazoval v IE7 a předpokládám že i nižší verzi a v Mozile?
Shop je zde
Použil jsem šablonu Christmasprestashop.
Díky tomuto nedostatku, mě nechtějí zařadit do katalogu na seznamu. Děkuji moc za případné rady a nápady.


Podle me by si se měl zameřit na aktualní verze prohlížeču a to na firefox 4 a IE 9, Operu ...
mě se to zobrazuje dobře
Link to comment
Share on other sites

Zkoušel jsem IE6 a je to běs. Jinak klasika, šablonu v IE6, 7 jednoduše nikdo netestoval. Možná ani neví, že něco takového existuje a profesionál to taky nebyl. Jinak to dopadne jinak. (Možná je jen pro Macaře Windows druhý břeh)

Link to comment
Share on other sites

Mnozna by stalo za to to Seznamu CZ predhodit v defaultnim template a pak az to zatridej tak jej zmenit zpet na svuj ;-)

To: tuk66
Prosimte kdyz mas na kompu IE6 koukni se na muj shop zdali tam vypada hrozne a nebo je koukatelnej :-) diky



Tak vidis jak jsem blbej. To me menapadlo. Udelam to jak rikas. Dik za tip.
Link to comment
Share on other sites

Mnozna by stalo za to to Seznamu CZ predhodit v defaultnim template a pak az to zatridej tak jej zmenit zpet na svuj ;-)

To: tuk66
Prosimte kdyz mas na kompu IE6 koukni se na muj shop zdali tam vypada hrozne a nebo je koukatelnej :-) diky


Nemuzu si pomoct, musim Ti pochvalit tvuj luxusne udelany shopik, to jsi delal sam? Fakt je to moc pekny.
Link to comment
Share on other sites

Jo jo delal sama samicka .... diky .... ale je na nem jeste hodne prace

Az tenhle dodelam budu taky stavet jeden sexshopik ;-) tak sem pak zvedavej co reknes na nej


ja tohle nepochopim, ja kdyz neco delam tak je to pokus omyl. A ty vytvoris takovou fantastickou vec. Ty se tim zivis?
Jj urcite dej vedet, rad se kouknu.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...