Jump to content

Jak odstranit dopravce a nastavit jen dvou krokovy checkout?


blacksymmetry

Recommended Posts

za kolik tuto úpravu zákazníkovi naúčtujete? ;)

hledejte v souborech s názvem order tam by měly jít jednotlivé kroky snad odstranit, ale myslím, že presta pro toto není stavěná tak bez těchto kroků nebude správně fungovat, byl by to velký zásah...ovšem toto by pro Vás jako pro firmu nabízející eshopy neměl být problém....

proboha dnes to děláš již skoro každý.... nezlobte se na mne, ale toto je můj názor na toto.

Link to comment
Share on other sites

Nic, delam e-shop s templates na Prestu, jelikoz mi posledni dobou zacali odmitat template tady na oficialnim webu. Jelikoz jsem se s tim jeste nikdy nesetkal, tak nejlepsi cesta jak to zjistit je se zeptat.


no jo a když nekdo chce nainstalovat prestu tak za cca 7000 Kč .... :-)
Link to comment
Share on other sites

Ja se nechci nikho dotknout a ani nikomu sahat do svedomi, ale pro tohoto pana mam jedinou omluvu k privreni oci ;-) a to ze je budejicak.
Sice chapu ze nejlepsi spusob jak neco zjistit je se zeptat, ale pokud informaci ziskam, musim za to take adekvatne neco vlozit a ne ze ja takto ziskanou informaci zdarma okamzite draze prodam a navic se s tim bezostysne i chlubim ....

P.S.
a to nemam nic proti placene instalaci jakehokoli scriptu a nasledne podpory .... ale ............

P.S. 2
Chtel jsem se zeptat sablony co mate na strankach jste delali vy jako firma??? To jsou vase prace???

Link to comment
Share on other sites

pane Jiri vy stavite shop na prodavani sablon, jak jste napsal vyse .... pochopil jsmeli to spravne, vase společnost nabizí zakaznikum instalaci a spravu shopu postavenem na PrestaShopu vcetne mznosti vsech moznych uprav na prani.
Zvlastni ze obcas nezvladate prvotne elementarni castice upravy kodu Presty .... ale budiz jsou i horsi

Ted zpet k vasi prvotni otazce. Staviteli shop pro prodej vami (ci najatymi externisty) vytvorenych sablon proc potrebujete v kodu Presty odstranit z kroku objednavky vyber dopravy??? Vy chcete tyto prodane sablony distibuovat na dobirku CS postou na CDROM???

Link to comment
Share on other sites

Ja se nechci nikho dotknout a ani nikomu sahat do svedomi, ale pro tohoto pana mam jedinou omluvu k privreni oci ;-) a to ze je budejicak.
Sice chapu ze nejlepsi spusob jak neco zjistit je se zeptat, ale pokud informaci ziskam, musim za to take adekvatne neco vlozit a ne ze ja takto ziskanou informaci zdarma okamzite draze prodam a navic se s tim bezostysne i chlubim ....

P.S.
a to nemam nic proti placene instalaci jakehokoli scriptu a nasledne podpory .... ale ............

P.S. 2
Chtel jsem se zeptat sablony co mate na strankach jste delali vy jako firma??? To jsou vase prace???


většina, možná všechny, jsou z http://www.prestashoptemplates.co nebo http://www.templatemonster.com/prestashop-themes.php
Link to comment
Share on other sites

:-) ano vim od kud jsou skoro vsechny znam a nektere mam dokomnce stazene na pocitaci .... ale vzhledem k tomu ze pan Jiri psal ze se timto druhem podnikani zabiva chtel jsem vedet (a hlavne primo od nej slyset) zdali jsou opravdu jeho ... kdyz je tak vesele inzeruje pod svoji hlavickou.
Samozrojme ze i slepy musi videt (pri porovnani referenci a nabizenych sablon) ze rukopis a stilizace je jaksi nekde jinde
Link to comment
Share on other sites

:-) ano vim od kud jsou skoro vsechny znam a nektere mam dokomnce stazene na pocitaci .... ale vzhledem k tomu ze pan Jiri psal ze se timto druhem podnikani zabiva chtel jsem vedet (a hlavne primo od nej slyset) zdali jsou opravdu jeho ... kdyz je tak vesele inzeruje pod svoji hlavickou.
Samozrojme ze i slepy musi videt (pri porovnani referenci a nabizenych sablon) ze rukopis a stilizace je jaksi nekde jinde


Pan Jiri to ma dobre vymyslene: cizi sablony+rady zdarma z fora, ktere pak fakturuje svym zakaznikum :-)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
:-) ano vim od kud jsou skoro vsechny znam a nektere mam dokomnce stazene na pocitaci .... ale vzhledem k tomu ze pan Jiri psal ze se timto druhem podnikani zabiva chtel jsem vedet (a hlavne primo od nej slyset) zdali jsou opravdu jeho ... kdyz je tak vesele inzeruje pod svoji hlavickou.
Samozrojme ze i slepy musi videt (pri porovnani referenci a nabizenych sablon) ze rukopis a stilizace je jaksi nekde jinde


Pan Jiri to ma dobre vymyslene: cizi sablony+rady zdarma z fora, ktere pak fakturuje svym zakaznikum :-)


chlapi sem pro založime si sročko a myslím že by sme mohli být i lepši nez zmínený levný-eshop :cheese:

pište Pm sem pro každou dobrou věc ;-)
Link to comment
Share on other sites

:cheese: Snake55 ty jsi ale nedockavej .... neboj PM ti funguje a ja ji dostal, mas tam odpoved (tedy bude za 10 minut ;-P )
ale nejen internetem je clovek ziv a obcas se musi naplno venovat i rodine :-)

P.S. teda ty mas ale PM ve schrance :-)

To: jmgeorge .... ;) a jakou mas na mysli moznost???

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...