Jump to content

Registrace robotů jako zákazníků


jura80

Recommended Posts

Ahoj,

na svém malém eshopu, Prestashop 1.6, se mi poslední čas neustále registrují noví zákazníci- roboti. Je jich asi tak dvacet denně a přestalo mě bavit pořád to mazat.

U kontaktního formuláře pomohl free modul recaptcha, ale u registrace jsem zatím na nic nepřišel.

Eshop je nízkonákladový a dělám to spíš jako hobby k zaměstnání, takže hledám spíš free řešení.

Nějaký nápad?

Díky.

Jura

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

 

U mě nepomohl u kontaktního formuláře ani free module recaptcha. Po nějaké době mi chodily spamy dál. Pomohl až placený modul recaptcha, kde se dá nastavit recaptcha jak u kontaktního formuláře tak i při registraci zákazníků. 

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

dávno jsem to vyřešil, takže se omlouvám, že jsem nedal vědět ostatním. Respektive, použil jsem řešení od druhých.

1. Nejsnadnější je eshop aktualizovat modulem 1- click upgrade. Poslední verze PS už obsahují samy od sebe ochranu co funguje.

2. U mě ale aktualizace rozbila nějaký úpravy, co jsem na eshopu dělal, takže jsem použil tohle řešení:

Aspoň teda pokud dobře vzpomínám, tak to bylo zrovna tohle. Mělo by to fungovat i na verzu 1.6.

Od té doby mám klídek.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...