Jump to content

Nezobrazující se produkty v kategoriích


torami

Recommended Posts

Zdravím,

mám problém s produkty v kategoriích. Přesněji řečeno jsem problém neměl. Vytvořil jsem si kategorie do kterých jsem zařadil produkty (vše fungovalo), nicméně ted jsem upravoval ceny (rušil jsem DPH u cen) a produkty mi z kategorií zmizly. Respektive produkty jako takové tam nejspíše jsou protože se mi na daných kategorích zobrazuje filtr podle barev s počtem v dané barve, ale obsah jako takový tam není. (viz. obr.).

 

Zkoušel jsem vytvořit úplně novou kategorii, ale jakmile přidám produkt do nové kategorie, tak se také nezobrazuje. Zkoušel jsem vytvořit úplně nový produkt a dát ho do úplně nové kategorie ale bohužel se stejným výsledkem. Nutno podotknout, že když si přes vyhledávací pole vyberu v které kategorii chci hledat (např.: Kabelky) a napíšu název dané kabelky (např.: Leona) tak mi to kabelku v kategorii najde ... z čehož jsem usoudil, že ty kabelky tam jsou, ale prostě se z nějakého mi záhadného důvodu nezobrazují. Viditelnost mám nastavenou na všude. Vše ostatní mám myslím nastaveno tak jako když to fungovalo (krom toho DPH) - Ano, zkoušel jsem DPH vrátit (bez úspěchu). Jediné místo kde se mi kabelky zobrazují jsou novinky (tato stránka je předdefinovaný výrobcem stránky a není nikterak konfigurovatelná).

 

web: www.torami.cz

z důvodu, že obchod je již v provozu tak jsem inkriminované kategorie musel odebrat z viditelných tak tady je na ně odkaz: www.torami.cz/9-kabelky a www.torami.cz/14-batuzky

 

Posílám nějaké obrázky na upřesnění. Budu rád za jakékoli nápady, názory, podněty ... jsem už celkem zoufalý, děkuji moc.

pic 1.png

pic 2.png

pic 3.png

 

pic 5.png

Edited by torami (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Mně se zdá, že kabelky Diana jsou zařazeny jen v kategorii Domů. Kategorie Kabelky a Baťůžky neobsahují žádné produkty. Je to možné? Poznalo by se to v tabulce ps_category_product, kde bude nejspíš v poli id_category jen jedno číslo.

Link to comment
Share on other sites

Je možné ze Diana zrovna tu kategorii nemá, nicméně tam je na 100% minimálně dalších 70 produktu. Jde to poznat i z toho když klikněte na tu kategorii kabelek torami.cz/9-kabelky tam hned v levo je filtr barev kde jsou u barev pocty kusů kabelek z čehož jsem usoudil ze ty kabelky tam jsou, ale je tam nějaká chyba v zobrazení ... mrknu na to ps_cat a dam vědět co tam je. Každopádně zatím díky aspoň za nějaký nápad 🙂

pic6.png

Edited by torami (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...