Jump to content

Produsele nu mai apar in categorii


Recommended Posts

Am observat ceva foarte ciudat in magazinul meu.Produsele nu mai apar in categoriile lor, le gasesc doar la cele mai vandute produse sau prin vizualizare din panoul de control.Cand intru ca si client intro categorie de produse spune ca este goala.Am verificat setarile produselor si apar ok.Nu stiu ce ar putea fi.

Edited by magyk (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Cand intru in panoul admin la produs sa il editez apare setat in categorie 

Dacă dau previzualizare produs mil arata.Sus in stanga pe pagina produsului iti arata si calea de acesare prin categorii "acasa>>>categoria>>>subcategorie"

Daca dau clic pe cale, fie ea categorie sau subcategorie la fel zice ca este goală 

 

Link to comment
Share on other sites

Singura solutie care am gasito a fost sa instalez o copie 😢, daca stie cineva rezolvarea la problema sa  o dezbatem mai pe larg ar fi super.Sigur nu sunt singurul care a patit

Link to comment
Share on other sites

Am gasit problema .... sau cam asta cred eu.Versiunea 1.7.5 a avut o eroare de la inceput cu modulul Cautare fatetata, in prima versiune nici nu exista in vesiunea 1.7.5.1 a fost introdus si mergea, acum la ultima versiune 1.7.5.2 acest modul nu il mai vedea.Trebuia sa ii dai upgrade la modul.Modulul Cautare fatetata v3.0.1 nu functioneaza, cand intri intro categorie iti da fatal error si esti obligat sa treci la versiunea v3.0.2 care dupa ce este instalata cand intrii in categorie iti arata categoria goala.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...