Jump to content

Dlaczego usunięto wątki poświęcone MyPresta.eu?


hakeryk2

Recommended Posts

Wątki:

https://www.prestashop.com/forums/topic/946208-vekia-sklep-mypresta-brak-kontaktu-po-zakupie-modułu/

https://www.prestashop.com/forums/topic/959271-mypresta-kontakt/
 

Zostały usunięte lub schowane. Forum jest do dyskutowania również na temat sprzedawców. W żadnym z tych wątków nie obrażono nikogo.

Rozumiem, że może to być nieprzyjemne dla osoby o której są posty, ale jednocześnie usuwanie tych tematów jest pewną formą cenzury, która nie powinna mieć miejsca.

Edited by hakeryk2 (see edit history)
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Do dziś niestety nic się zmieniło, dalej mypresta nie odpowiada na pytania po zakupie modułu. Ja dostałem moduł w wersji niższej niż testowa, i od ponad 2 tygodni brak odpowiedzi, sprzedaż zablokowana, nie mogę pobrać modułu ponownie. Coś się dzieje z tym sprzedawcą...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja bym tutaj nie wieszał od razu nikogo na płocie. 

Czasem męczący są klienci i za dużo oczekują. U nas nie dość, że moduły od x13, mypresta i ze sklepu działają to właściwie nie ma z nimi większych problemów - największy problem jak coś realizujemy lub zmieniamy jest z motywami po 10$ z sieci i niepotrzebnie autorzy modułów wchodzą w dyskusję czasem, a potem im się obrywa. 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ja wykupiłam ponad 2 tygodnie temu w MyPresta.eu usługę deweloperską. Do tej pory nie została zrealizowana. Sklep po zakupie przestał odpowiadać na moje zapytania. Jedyną formą kontaktu jest formularz kontaktowy na stronie. Nie ma innego kanału komunikacji - brak telefonu, na messanger odpowiada automat. NIE POLECAM. Obawiam się, że nie odzyskam pieniędzy za niezrealizowaną usługę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Sin mencionar las prácticas de la mafia que aplican cuentas de Facebook falsas y amenazantes en la cantidad de empresas que han comprado sus módulos, diciendo que usamos contenido pirateado y que nuestro sitio web es dañino porque tiene malware ... indica que acceden de una manera no muy forma legítima para el contenido de su instalación prestashop. Mypresta.eu es un asco de personas y asco de contenido.

 

PD: No necesito esconderme bajo perfiles falsos con nombres falsos e imágenes falsas para informar de nada, y menos en las redes sociales.

Edited by Un_Tal_Iban (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Niestety moduł Przyjazne linki PRO z mypresta.eu nie działa jak potrzeba. Jakiś konflikt z innym, na początku był mail kontaktowy teraz już nie ma. O zwrot pieniędzy nie ma co marzyć, o pomoc również. Uważać na ten sklep - jak coś nie będzie chodziło zapomnij że pomogą. Wyrzucone pieniądze w błoto. Faktury brak!

 

 

Unfortunately, the module from mypresta.eu does not work as needed. Some conflict with another, in the beginning there was a contact e-mail, now it's gone. There is nothing to dream about a refund, and also for help. Watch out for this store - if something goes wrong, forget that they will help. be careful!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Cześć,

kupiłem moduł usuwający "śmieci" z linków. Mam postawiony multistore i wszystko działa prawidłowo. Dokumentacja na sklepie porządna - wyjaśniono, że moduł nadpisuje pliki Presty i co trzeba włączyć etc. Na pytania @vekia szybko odpowiedział. FV w sklepie można pobrać.

Myślę, że warto przed zakupem poczytać co trzeba poustawiać, jaką trzeba mieć konfigurację PHP i wszystko będzie pięknie działać.

Ja polecam!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Niestety brak kontaktu po zakupie modułu, który nie działa tak, jak podano w opisie. Gdy pojawiły się problemy - sprzedawca zamilkł.

Prośba o zwrot pieniędzy za wadliwy moduł - bez odpowiedzi.

-----

Developer becomes unresponsive after problems with module are reported. No reply to refund request.

Beware!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 5/29/2019 at 2:58 PM, vekia said:

napisałem do twórców i tymczasowo na czas rozwiązania problemu poprosiłem admina o ukrycie.

Tymczasowo od 2 lat?

------

My module is signed: "Proudly developed by MyPresta.eu".

When we can expect this "proud" to be incorporated in the customer service?

Edited by usernamer (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Potwierdzam - unikać mypresta.eu jak ognia.

Po zakupie ze strony mypresta.eu moduł "Deferred payments" nie działa, po pierwszym kontakcie autor nie odpowiada na wiadomości. Minął miesiąc od zgłoszenia i nadal sprawa nie rozwiązana. Autor nie odpowiada ani na zgłoszenia błędu ani na żądania zwrotu pieniędzy.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

W mojej ocenie są po prostu mocno zapracowani, ja również miałem problem z kontaktem, natomiast po kilku dniach i wielu mailach dostałem super wsparcie, chociaż podobnie jak inni traciłem już wiarę w ludzi, to jednak finalnie udzielili mi fajnego wsparcia.

Chyba powinni mieć kogoś do pomocy w obsłudze dużej ilości zleceń, bo widać, że pracują po nocach. Odpowiedź dostałem po 1 w nocy :)

Edited by ArcziD3
Zmiana opinii (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...