Jump to content

Prosim o pomoc pri uprave sablony


Recommended Posts

Chcel by som poprosit niekoho ochotneho ci by mi nevedel helfnut z editaciou temy. Som grafik ale nie programator a pomenit obrazky v zdrojovom adresari za vlastne zjavne nestaci :) Prosim o pomoc, platit niesom ochotny mozem urobit nieco za nieco pomoct z grafikou alebo len vatikanska mena :) thx vopred

Link to comment
Share on other sites

Ak by si poslal info o verzii PrestaShopu pre ktory chces sablonu robit, aspon nahlad na navrh (aby sa vedelo, ake komplikacie v rozmiestneni blokov a modulov si tam vniesol)...., ak by si poslal aj odkaz na referencie, aby sme si vedeli urobit predstavu o tom, aky si zdatny grafik, kedze prave svoje umenie ponukas za vymenu inych zrucnosti.

Ale ako hovori klasik: Ked po niecom velmi, ale skutocne velmi tuzis, tak si to kup. ;)

Link to comment
Share on other sites

Takže mám nasledujúce problémy.
a) neviem kde nastavím obchodné podmienky, keďže som zeditoval v administrácií CMS a pri nákupe sa zobrazuje odkaz na obchodné podmienky ale je logický nefunkčný

B) problémy s dopravou - prosím kde nastavím veci ako možnosti zabalenia tovaru do recyklovateľného obalu alebo zabaliť tovar do darčekového obalu, nikde som to v administrácií nenašiel

c) a chcel by som editovať spodnú lištu e-shopu nad footerom kde su odkazy ako :Nové produkty, Najpredávanejšie, Kontaktujte nás

Prosím ľudí, ktorí aspoň maju trošku predstavu čo potrebujem, o pomoc.

vopred Ďakujem :)

Link to comment
Share on other sites

a, pri nakupe sa zobrazuje CMS stranka s ID 3. Ak ju zmenis na nieco ine, alebo zmazes, nebude to fungovat spravne.
b, Administrácia >> Nastavenia
c, Administrácia >> Moduly >> Blok: Trvalé odkazy Blok: Odkazy v pätičke >> Nastaviť

PS: prosim nezakladaj neustale s nejakym "problemom" novu temu. Kedze nevies uplne zakladne veci, nemas cas si ani len prejst nastavenia obchodu, tak davaj vsetko do jednej (tejto) temy.

Link to comment
Share on other sites

Dakujem, ak by si bol ochotny poprosil by som URL nazvy vsetkcyh ID ktore boli CMS od zakladu. Prepisal som ich a nielen ze nefunguju ani sa nezobrazuju ako maju. Asi potrebuju presny URL nazov. S editovanim modulu Trvale odkazy mi to nejak nejde. Myslel si aby som to upravoval cez Administraciu ? tam mam moznost iba instalovat alebo odinstalovat. V cielovom adresary editovat teiez nemam moc co. :-S

Link to comment
Share on other sites

ano ale aj trvale odkazy mi na nieco pomohly. Diky moc. Neporadil by si mi prosim ta este v jednej veci? Stare CMS odkazy som zmazal a ked vytvorim novy cisluje sa to dalej podla toho kolko ich uz bolo. Takze ked vytvorim novy urobi mi to automaticky napr deviaty aj ked ich tam je nula. V tom je problem. Chcel by som aby mi ich cislovalo hned od 1

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
×
×
  • Create New...