Jump to content
  • 0

Paczkomaty - allegro


nerdolino

Question

Witam

Na początek witam wszystkich.

mam pytanie odnośnie paczkomatów.  Może opiszę moją sytuację.

Mam sklep na prestashop 1.6x . Na allegro wystawiam poprzez baselinker i z niego zamówienia z allegro są importowane do prestashop.

Kupujący wybierając paczkomat płaci na Allegro 8.99 brutto. Mi wchodzi to zamówienie do systemu BL ,a potem presta i generując list przewozowy pobiera mi kwotę jak z umowy z Inpostem ,a nie cenę z Allegro. Co zrobić by moduł wysyłał do systemu rozliczeń faktyczną kwotę jaką powinienem płacić czyli 8.99 brutto ?

Jaki moduł to poprawnie obsługuje w takiej konfiguracji ?

 

Pozdrawiam

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
10 hours ago, nerdolino said:

Witam

Na początek witam wszystkich.

mam pytanie odnośnie paczkomatów.  Może opiszę moją sytuację.

Mam sklep na prestashop 1.6x . Na allegro wystawiam poprzez baselinker i z niego zamówienia z allegro są importowane do prestashop.

Kupujący wybierając paczkomat płaci na Allegro 8.99 brutto. Mi wchodzi to zamówienie do systemu BL ,a potem presta i generując list przewozowy pobiera mi kwotę jak z umowy z Inpostem ,a nie cenę z Allegro. Co zrobić by moduł wysyłał do systemu rozliczeń faktyczną kwotę jaką powinienem płacić czyli 8.99 brutto ?

Jaki moduł to poprawnie obsługuje w takiej konfiguracji ?

 

Pozdrawiam

 

 

W baslinkerze masz integracje i paczkomatami i nie tylko dlaczego nie drukować listów przez baselinker i generując list przewozowy automatycznie numer listu przekazywany jest do karty płatności na allegro i nie trzeba ręcznie wpisywać najwygodniejsze rozwiązanie

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wiem ,że prościej ale tylko wtedy kiedy obsługuje się BL . A dla nas Allegro to dodatkowa sprzedaż ,którą dokładamy do sklepu online.

Nie chcemy obsługiwać dwóch systemów. Nie ma rozwiązania na to ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
5 minutes ago, nerdolino said:

Wiem ,że prościej ale tylko wtedy kiedy obsługuje się BL . A dla nas Allegro to dodatkowa sprzedaż ,którą dokładamy do sklepu online.

Nie chcemy obsługiwać dwóch systemów. Nie ma rozwiązania na to ?

W moim przypadku jest podpięty subiekt ze sklepiem, sklep z BL, BL z allegro i ebay, Baselinker to zbawienie żeby się połapać ze wszystkim i synchronizować stany a pod BL i tak podpinasz te samo konto od paczkomatów co do tej pory. Jak dla mnie zamiast kombinować z modułami które nie zawsze są takie fajne (oryginalny moduł od paczkomatów nie działał bardzo długo z 1.7.5 nie wiem jak teraz) powinieneś korzystać z prostych rozwiązań

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...