Jump to content

Presta 1.4 na 1.3.6???


phpraha

Recommended Posts

Teprve se učím - mějte strpení...Díky!

Zdravím,
všiml jsem si je již funkční verze Presty 1.4 - co se stane když spustím z Presty upgrade?
Nesmažou se mi předchozí vložená data z obchodu? Nebo to budu muset celé předělat... (což se mi 2x nechce...)
Moc díky

Link to comment
Share on other sites

Ja jsem ten prevod delal, bohuzel pri pouziti upgrade spousta veci nefungovala tak jak mela, byli tam ruzne chyby v DB, ne nak uplne zasadni produkty a tak fungovali spravne, ale ruzne nastaveni a takove blbosti. Takze jsem to nakonec udelal jinym zpusobem, ninstaloval 1.4 prekopiroval polozky z db co me zajimali: produkty, vyrobbce, vlastnosti, atributy a pak prosel co se kde od te verze zmenilo v DB a pote na tabulky aplikoval. Takze se mi povedlo zachovat uplne vsechno z 1.4 moduly a tak a pritom jsem mel stra data. Jo jeste jsem musel upravit template.

Link to comment
Share on other sites

Záleží taky na tom, jak hodně máš Prestu záplatovanou. Úpravy v kódu se samozřejmě updatem nepřenesou. Je pár věcí, které se často upravují (IČ, DIČ, DPH pro EU, PDF faktury, úpravy *.php z rootu) a ty jsou buď v 1.4 vestavěné (IČ, DIČ, DPH) nebo existuje nová možnost pro napsání tříd a uložení v /override a tím NEZASAHOVAT do jádra PrestaShopu. Toto považuju za nejdůležitější změnu, protože různé záplaty jsou peklo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...