Jump to content

Problem z zaladowaniem sklepu


laroxy

Recommended Posts

witam

Od jakiegos czasu mam problem z ladowaniem sklepu - opiekun sklepu podejrzewa ze to nie skrypt tylko serwer, a osoba od serwera posadza ze to serwer - a ja nie wiem co robic

 

Inne sklepy na tym samym serwerze dzialaja sprawnie bez zarzutu i maja nawet wiecej produktow niz my

 

Czesto przy wprowadzaniu zmian od strony administracyjnej pojawia sie blad i zmiany nie moga sie zapisac ( skan ekranu w zalaczniku )

 

Co moze byc powodem ?

 

Z gory dziekuje

 

 

firma hostingowa.jpg

Link to comment
Share on other sites

Na początku spróbuj wyłączyć wszystkie moduły i sprawdź czy problem występuje jeśli nadal występuje  zmień szablon na podstawowy, sprawdź czy problem nadal występuję , jeśli tak to masz odpowiedź problem z serwerem, aby to sprawdzić poproś hosting o dostarczenie Ci logów  błędu  a dokładniej mówiąc error.log  wyślij je tu  może coś one pokażą w czym leży problem.

Link to comment
Share on other sites

On 5/19/2019 at 11:27 PM, () Maciej () said:

Podobne problemy występują jak się ustawi w zakładce Wydajność cachowanie sklepu na MYSQL zamiast PLIKI .

 

Swoją drogą poproś admina o zwiększenie czasu wykonania skryptów. To może Ci rozwiązać też problem, bo tu masz w komunikacie info o przekroczonym czasie.

Mamy ustwione pliki, ale juz nie mam sily do tego sklepu , nie wiem czy to wina serwera czy cos jest nie tak w sklepie laroxy :(

Link to comment
Share on other sites

Mamy tak samo ,

 

Sadzicie, ze to moze byc tylko i wylacznie wina serwera czy moze sklepu ?

 

A dodatkow jest jeszcze problem z zamowieniami:

W sklepie laroxy czasem mozna zlozyc zamowienie a czasem nie, wczoraj przez telefon jak skladalam to przeszly ale puste,albo na ostatnim etapie gdzie trzeba "potwierdzic zamowienie" skladane to ladowal sie dlugo i pojawila sie biala karta z napisem

problemy z presta.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...