Jump to content

1.7 Footer linkek fordítása


ikedubaku

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 9 months later...

Kedves Attila! Nekem is hasonló problémám van, mint a korábban írónak. De nekem sajnos nem oldódott meg így. Az oldal alján lévő "Best sales" szövegét nem tudom lefordítani. PrestaShop 1.7.6.4 van a tárhelyen. Bementem a BO / Konfigurálás / Áruházbeállítások / Forgalom és SEO menüpontba. Ott meg is találtam a "best-sales" oldalt. Átírtam az "Oldalcím" szöveget. Az "Oldal" szöveghez és a "Barátságos URL"-hez nem nyúltam, mivel a korábbi fordításoknál sem kellett. De ezek után a front-end oldalon ez nem változott meg. Minden mást már nagyjából sikerült hasonlóan átírni, de ezt valahogy nem. Böngésző cache-t is töröltem, hátha csak nem frissült. Semmi. Nagyon hálás lennék a segítségéért. Köszönöm!

spacer.png

spacer.png

Edited by Libra-07 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Hoppá, véletlenül rájöttem. Először akárhogy módosítgattam, nem volt hajlandó átíródni. A szöveg egyszerű átírásakor ez valami miatt nem frissül automatikusan.

1. Be kell menni ide: BO / Fejlődés / Megjelenés / Link Widget  ->  ...az egyik displayFooter -t módosítani kell...  ->  "Termék"  ->  ...módosítás...

2. Pipákat levenni innen:
 - Kiárusítás
 - Új termékek
 - Népszerű termékek

3. Mentés

4. Pipákat visszatenni ugyanoda:
 - Kiárusítás
 - Új termékek
 - Népszerű termékek

5. Mentés

Köszi! Remélem a jövőben másnak segítek ezzel.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...