Jump to content

SPam pri registracijah


Recommended Posts

Vsled vse hujšemu spamanju pri registracijah vam pripenjam dva modula, ki preprečujeta registracijo robotov. Obvezno morate imeti na googlu narejeno registracijo. Link na google je v modulih. upam da pomaga, ker je tole že prav smešno kako težijo :)

 

Deluje na verzijah 1.6, za verzije 1.7 pa poglejte na original objavi: 

 

prestaprosregisterrecaptcha.zip

notarobot.zip

Link to comment
Share on other sites

Večina spama je prihajala iz neke US domene. Sam sem ali zablokiral ali v .htaccess ali v sami presti v AuthController.php le to domeno ali dve in je ok.

Poanta je da sem imel nameščeno re-captcha ampak očitno ni pomagala, je pa fajn ker vidim da ima ta nova implementirano use/ali domain blacklist ...

Hvala vseeno!

p.s. cutt.us je bila ena od domen ...

Edited by espacious (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Ambasadorja bi prosil za osvežitev linka do originalne objave do free re-captcha modula.

Iščem namreč modul za Prestashop 1.7, vendar mi link iz prve objave ne deluje oziroma mi javlja, da nimam pravice za ogled?!

Link to comment
Share on other sites

Zadnje dva dni sem se v eni izmed dveh trgovin (obe verzija 1.7.6.5) , ki jih imam ukvarjal s spemanjem pri registracijah.

Kljub nameščeni recaptchi, ki mi jo je poslal #malcek se spemanje ni ustavilo.

Po namestitvi modula eicaptcha V2.0.3 pa se je zadeva umirila.

Skušal sem sicer namestiti verzijo 2.0.4 vendar mi javlja, da je nekompatibilna z Warehouse temo.

Ima mogoče kdo izkušnje z instalacijo te verzije?

Link to comment
Share on other sites

On 6/4/2020 at 8:32 AM, RaGlaSi said:

Zadnje dva dni sem se v eni izmed dveh trgovin (obe verzija 1.7.6.5) , ki jih imam ukvarjal s spemanjem pri registracijah.

Kljub nameščeni recaptchi, ki mi jo je poslal #malcek se spemanje ni ustavilo.

Po namestitvi modula eicaptcha V2.0.3 pa se je zadeva umirila.

Skušal sem sicer namestiti verzijo 2.0.4 vendar mi javlja, da je nekompatibilna z Warehouse temo.

Ima mogoče kdo izkušnje z instalacijo te verzije?

Pozdravljeni,

hvala za namig, potrjujem presta 1.7.6.2, warehouse tema sicer verzija 4.2.1 (ni zadnja):

eicaptcha 2.0.3 - deluje

2.0.4 ne deluje.

Advanced Google reCAPTCHA v2 & Invisible reCAPTCHA - tudi mi ga nikakor ni uspelo vsposobit.

Lp.

Edited by espacious (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...