Jump to content

Formularz kontaktowy nie działa


Dejvid

Recommended Posts

Witam. Mam problem z formularzem kontaktowym  i tylko z nim. Poczta działa na domyślnych ustawieniach (zrzut ekranu). Po złożeniu zamówienia klient dostaje wiadomość na email. Przy zmianie statusu zamówienia, nr listu przewozowego to samo, więc tu nie ma problemu. Wiadomość testowa z Presty dochodzi na e-mail w domenie.

Wcześniej edytowałem pliki:

- /themes/moj-motyw/modules/contactform/views/templates/widget/contactform.tpl

- /themes/moj-motyw/modules/ps_contactinfo/ps_contactinfo.tpl

- /themes/moj-motyw/modules/ps_contactinfo/ps_contactinfo-rich.tpl

Opisałem to tutaj:

 

Sklep dopiero co postawiony, dodatkowo przeprowadziłem aktualizację do wersji 1.7.5.2 za pomocą 1-Click Upgrade. Aktualizacja przebiegła pomyślnie.

W czym tkwi problem? Z góry dziękuję za pomoc.

poczta.jpg

Link to comment
Share on other sites

sprawdz szabony maili, moze plik sie gdzies zapodzial.

sprawdz tez Panel > zaawansowane > logi czy nie wywala jakiegos bledu

oraz Panel > zaawansowane > email czy aby maile nie wychodza tylko trafiaja np. w spam na skrzynce

 

no i najwazniejsze, logi serwera tak wejsciowe jak i error moze tam bedzie wskazany blad

Edited by design4VIP (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź. W logach nie ma błędów.

Widzę, że jest problem z motywem wt_choicemarket. Jak zmieniłem motyw na domyślny Classic to formularz kontaktowy działał.

Jak to ugryźć?

Dopiero zaczynam przygodę z Prestą i wielu rzeczy jeszcze nie ogarniam. Czy może mieć znaczenie to, że w Szablonach-> Advanced Customization nie ustaliłem motywu nadrzędnego/dziecka i zaktualizowałem Prestę?

Edited by Dejvid (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

On 5/4/2019 at 3:56 PM, Dejvid said:

Dzięki za odpowiedź. W logach nie ma błędów.

Widzę, że jest problem z motywem wt_choicemarket. Jak zmieniłem motyw na domyślny Classic to formularz kontaktowy działał.

Jak to ugryźć?

Dopiero zaczynam przygodę z Prestą i wielu rzeczy jeszcze nie ogarniam. Czy może mieć znaczenie to, że w Szablonach-> Advanced Customization nie ustaliłem motywu nadrzędnego/dziecka i zaktualizowałem Prestę?

Mam ten sam problem. Lecz u mnie przy zmiania szablonu na domyslny, niby wysyla wiadomosc lecz ona nie dochodzi. Znajomy ma podobny problem. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...