Jump to content
  • 0

[SOLVED] Prestashop 1.7 Problem z koszykiem


mrvirek

Question

Witam, dodałem koszyk z popupem do którego dodaje się klasa active, gdy klikamy na "twój koszyk" problem wygląda następująco:
Dodajemy produkt który dodaje się poprawnie, następnie chcemy go usunąć również usuwa się poprawnie, ale koszyk za każdym razem resetuje się i traci klasę active
sklep to: http://valise.dev8.pro/sklep/

Czy ktoś ma pomysł w jaki sposób zrobić aby koszyk był zawsze otwarty?

Edited by mrvirek (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

No tak jest dodawana klasa po kliknięciu na przycisk. Sam to dodawałem tylko w jaki sposób zrobić aby blok nie był wyświetlony cały czas tylko, gdy kliknę na koszyk? Następnie nie wyłączył się, gdy usunę produkt.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dodaje active w taki sposób, czy jakaś zmienna prestowa jest w stanie zachować mi klasę active po refreshu koszyka?

$(document).on('click', '#add_to_cart', function() {
$(".blockcart").addClass("active");
$("#overlay_cart").fadeIn(500);
});
Link to comment
Share on other sites

  • 0

to jak sam to pisales to powinienes wiedziec jaka jest roznica miedzy ${document).on() a document.element.onclick(). jak juz pisalem wczesniej, uzywaj zdarzen onClick to bedzie ci prosciej zapanowac nad elementami bo tylko do nich sie odnosisz a nie do dokumentu. a co do glownego przycisku otwierajacego moze prosciej byloby uzyc .toggle() ?

Edited by design4VIP (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tylko to wygląda tak, że koszyk po usunięciu produktu ZAWSZE usuwa sobie dodane klasy i przywraca to co było zakodowane wcześniej, jeżeli nie będę miał display block na początku tylko np. none to niestety, ale przywrócą się css do display:none i w tym miejscu mam problem. Są zmiany w koszyku to div traci active które dodałem przez js. Toogle też nie daje mi zbyt wiele, gdyż gdy się wchodzi na stronę nikt nie chce mieć koszyka włączonego. Chyba, że dodałbym dodatkowy div nad tym który będę stylować, a tamten będzie zawsze display:block
Spróbuje jeszcze w ten sposób.

Edited by mrvirek (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...